Stoprocentní obsazenost hlásí Relax & sport resort v Dolní Moravě. „V tuto chvíli nemáme nic volného, všechny chaty a hotel jsou obsazené," potvrdil obchodní ředitel společnosti Martin Palán. Místa na silvestra byla letos prodaná už v létě. Pro hosty hotelu Vista je připraven silvestrovský kabaret, každý den je tu otevřená vyhlídková Stezka v oblacích. Poslední den v roce na Dolní Moravě začne seriál rodinných závodů na lyžích. „Jde už o tradiční akci, která se koná po celou sezonu," dodal Palán.
Ubytovací kapacity má zaplněné i Kramářova chata na Suchém vrchu. Jak Deníku řekl její ředitel Stanislav Havel, silvestr se vyprodal v září. „Část restaurace zůstane pro příchozí otevřená," podotkl k organizaci silvestrovských oslav na Kramářově chatě, která byla oblíbeným turistickým cílem už za první republiky.
Silvestrovský program s večeří o více chodech a tancem pro své hosty připravil hotel Filipinum v Jablonném nad Orlicí. Zájemcům o ubytování tu čtyři dny před silvestrem mohli nabídnout jeden dvoulůžkový pokoj a pak jednolůžkové. Místo by se našlo i v hotelu Sněžník v Dolní Moravě. „Místa mizí, někdo je stornoval, ale hlásí se náhradníci. Volný pokojíček tu ještě je," uvedli provozovatelé hotelu.