Se začátkem nového roku startuje i Zimní Tip liga čtenářů Deníku.

Hraje se o LCD televizor

Tipujte výsledky hokejových, basketbalových či futsalových zápasů a vyhrajte hlavní cenu – LCD televizor, o který se ve finále utkají okresní vítězové.

Soutěž začíná úvodním kolem o víkendu 10. a 11. ledna (úvodní kupon vyjde na stránkách Deníku 5. ledna) a končí devátým dějstvím 7. a 8. března. Následující víkend se uskuteční velké finále.

Pravidla jsou stejná jako u fotbalové Fortuna ligy, proto neváhejte a hrajte! Společně s celkovým vítězem oceníme další nejúspěšnější hráče v konečném pořadí.

Výherci jednotlivých kol se mohou těšit na láhev medoviny.

Jak tipovat?

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte (osobně nebo poštou) na adresu redakce (Moravská 340, 500 03 Česká Třebová), nebo sběrných schránek Tip ligy Deníku. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga“;
2. Na internetových stránkách www.orlicky.denik.cz (zvolíte odkaz Sport, v němž kliknete na Tip ligu, dále vyberete váš deník a můžete hlasovat) – této možnosti lze využít až v případě, že má soutěžící redakcí přidělené startovní číslo (viz. níže).

První hlasování pouze na kuponu!

Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. e–mailovou adresu). Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123.

Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících po daném kole. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= výhra hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum -10 bodů.

Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Pravidla budou k nahlédnutí rovněž na internetových stránkách www.denik.cz.
Supertrefa

U vybraného zápasu hráči vyplní konečný výsledek a výsledek první třetiny či poločasu Supertrefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje razítko odeslání.

Sběrná místa

1. Ústí nad Orlicí – Computer Shop, RM Sport, Pivnice U Skoby
2. Lanškroun – hostinec Miláno.
3. V. Mýto – sport, hračky Páral
4. Česká Třebová – redakce Orlického deníku, Moravská 340.