Seriál sportovních akcí otevírá dnešní dopoledne pro mateřské školy, hvězdami večerního kulturního programu na Starém náměstí budou Jaroslav Hutka a kapela Neřež.

Pondělí 17. 06. 2013
Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
09.00 – 10.30 běh do Vrchu – sjezdovka Peklák
08.30 – 11.30 sportovaní MŠ s DDM v mateřinkách (8.00 MŠ U Koupaliště, 10.00 MŠ Vinohrady, 11.15 MŠ Rybník)
10.00 – 12.00 vybíjená praktických škol – kurty „Na Skále"
10.30 – 11.30 přetahovaná lanem – sjezdovka Peklák.
Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
14.30 beach volejbal (smíšený) – kurty „Na Skále"
14.30 stolní tenis – turnaj dospělých, herna „Na Skále"
17.30 tajči – tělocvična VDA.
Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební program, Staré náměstí
16.30 úvodní slovo
16.35 – 17.25 Makadam (country Ústí nad Orlicí )
17.25 Magic dance (ZŠ Nádražní), Al Amar (DDM), Taneční škola (Česká Třebová)
17.40 – 18.30 S.E.D. – (country, Česká Třebová )
18.30 – 18.50 vyhlašování nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
18.50 – 19.50 Poutníci – (bluegrass/Country, Česká Třebová )
19.50 Marlen (mažoretky M-ČR, Kostelec n. O), Magic dance (ZŠ Nádražní), Taneční škola (Česká Třebová)
20.10 – 21.15 Jaroslav Hutka – (známý folkový hudebník, skladatel a písničkář, Praha)
21.15 Nareen, Magic dance, Storm (streetdance)
21.30 – 23.00 Neřež – (folk/pop kapela v čele se Zdeňkem Vřešťálem a Vítem Sázavským, Praha).

Úterý 18. 06. 2013
Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
08.00 – 11.30 sportování Mateřských Škol s DDM v mateřinkách (8.00 MŠ U Stadionu, 10.00 MŠ Habrmanova, 11.15 MŠ Semanín)
09.00 – 11.30 atletický víceboj (chlapci, dívky 6. – 9. třídy)- areál gymnázia
09.00 – 12.00 vybíjená (dívky, chlapci – 3. – 5. třída) – kurty „Na Skále"
09.00 – 12.00 judo (aktivní ukázky pro příchozí) – tělocvična „Na Skále"
09.00 – 18.00 kuželky (soutěž jednotlivců do plných) – kuželna u ND
08.00 – 16.00 tenis (volné hraní ) - kurty „Za Vodou" .
Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
14.30 volejbal 4 + 2 (dospělí, mládež) – kurty „Na Skále"
14.30 fotbal (otevřený turnaj dospělých) – stadion Pod Jelenicí
14.30 stolní tenis základních škol – herna „Na Skále"
16.00 – 18.00 zdolávání pivních bedniček – Staré náměstí
17.00 RC ROSA cvičení pro těhotné ženy a po porodu – ZŠ Ústecká
18.00 joga – tělocvična VDA.
Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16.30 – 17.00 Potato Pancakes – (teenagerský rock, Česká Třebová)
17.00 TŠ Knířovi (Zumba), M. Janečková (life fitness – freestyler)
17.20 – 18.00 Vozejček – (country, Česká Třebová).
18.00 – 18.20 Vyhlašování nejlepších sportovců, večerem provází a program moderují Jan Čenský a Mirek Konvalina
18.20 – 19.10 Rozladěnci – (country, Česká Třebová)
19.10 ZUŠ (Lenka Slavíková)
19.25 – 20.15 Benkrofti – (country/rock, Česká Třebová)
20.15 TS Ryengle (Pardubice, irské tance)
20.35 – 21.25 Hudba Praha – (revival známé pražské rockové skupiny, Hlinsko)
21.25 Magic dance, P. Bartošová (Fit jumping), Taneční škola (Česká Třebová)
21.45 – 23.00 Blue Effect – (stálice české hudební scény s legendárním kytaristou Radimem Hladíkem, Praha).

Středa 19. 06. 2013
Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
09.00 – 11.30 běh družstev (o nejrychlejší školu) – Staré náměstí
09.00 – 10.30 RC ROSA + Orel (cvičení rodičů s dětmi) – ZŠ Habrmanova
10.00 prezentace ZPMV ČR (měření tělesných hodnot) – Staré náměstí
10.30 vyhlášení výsledků mateřských škol – Staré náměstí.
Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
12.00 – 18.00 kuželky (soutěž jednotlivců do plných) – kuželna u ND
14.30 nohejbal (dospělí, mládež) – kurty „Na Skále"
14.30 lezení na horolezecké stěně (pro příchozí) – areál gymnázia
15.30 streetbal (otevřený turnaj pro příchozí, všech kategorií) – areál gymnázia.
Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16.30 – 17.15 Čistá Láska – (rock, Česká Třebová)
17.15 ZUŠ (Lenka Slavíková)
17.30 – 18.20 Venefica – (melodic/rock, Olomouc)
18.20 – 18.40 vyhlašovaní nejlepších sportovců, večerem provází a program moderují Vláďa Slezák, Jan Čenský, Mirek Konvalina a Petr Jančařík
18.40 – 19.00 Markéta Kadetová – (mladá zpěvačka z Pardubic)
19.00 – 20.00 Josef IX. & Paragraf 202 (zpěvák melodických písní s novou kapelou – pop/rock, Kutná Hora )
20.00 Aneta Kynčlová & Martin Paděra (Olomouc, discodance, mistři ČR), Taneční škola (Česká Třebová)
20.15 – 21.10 Kamelie – (nestárnoucí dvojice energických dam – pop Praha )
21.10 Nareen, Taneční škola (Česká Třebová)
21.30 – 23.00 Janek Ledecký s kapelou (lídr skupiny Žentour, hitmaker – Na ptáky jsme krátký a další, Praha).

Čtvrtek 20. 06. 2013
Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
09.00 – 11.00 MC ROSA + Orel soutěžení dětí ze sídliště Borek – ZŠ Ústecká
09.00 – 12.00 florbal ZŠ (8. – 9. tř. ZŠ Nádražní, 7. tř. Habrmanova, 6. tř. Ústecká) – Třebovské ZŠ
09.00 – 12.00 vybíjená (dívky 6. – 7. třída) – kurty „Na Skále"
09.00 – 11.30 ringo (dívky 8. – 9. třída) – kurty Na Skále
09.00 – 12.00 atletický víceboj (chlapci, dívky 1. – 5. třídy) – areál gymnázia
09.00 – 12.00 judo (aktivní ukázky pro příchozí) – tělocvična „Na Skále"
09.00 – 11.30 smíšený volejbal trojic (6. – 7. a 8. – 9. třída) – kurty Na Skále.
Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
12.00 – 18.00 kuželky (soutěž jednotlivců do plných) – kuželna u ND
14.30 Volejbal – debl (rodinné, smíšené, sourozenecké), kurty „Na Skále"
15.00 prezentace VZP (měření tělesných hodnot), Staré náměstí
17.30 joga – tělocvična VDA.
Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16.00 – 16.45 Lost pick – (rock,Ústí nad Orlicí)
16.45 ZUŠ (zpěv)
17.00 – 17.45 Stopangin (rock, Česká Třebová )
17.45 ZUŠ (Lenka Slavíková), Taneční škola (Česká Třebová)
18.00 – 18.40 Nirvana (revival, Jablonné nad Orlicí)
18.40 – 19.00 vyhlašování nejlepších sportovců, večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina a Petr Jančařík
19.00 – 20.15 Koblížci (rock/punk, Šumperk)
20.15 SK karate (Ústí nad Orlicí)
20.30 – 21.20 Absolute John Bon Jovi – (revival rockové legendy, Prostějov )
21.20 Taneční škola (Česká Třebová)
21.40 – 23.00 Rybičky 48 – (energický rock/punk, Kutná Hora).

Pátek 21. 06. 2013
Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
09.00 – 11.00 závody v lezení pro děti od 8 měsíců do 3 let – MC ROSA U Stadionu
09.00 – 10.00 plavání – KPB
09.00 – 11.30 plavecko – běžecký pohár ZŠ – KPB, park Javorka
09.00 – 11.30 fotbal ZŠ – ZŠ Habrmanova .
Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
16.45 závod o Železného kohouta – „adrenalinový závod čtyřčlenných družstev", kategorie Profi, amatér
disciplíny – běh, cyklistika, plavání, kanoistika), start – sjezdovka na Pekláku, cíl – Staré náměstí
19.30 světový pohár v aquatlonu (plavání – KPB, běh – město, cíl – Staré náměstí) .
Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
15.00 – 15.30 odpoledne s Českým rozhlasem (sportovní soutěže a kvízy z moderátorem ČR)
15.30 – 16.40 Zotty Gross Gregaross (Česká Třebová )
16.40 Magic dance (ZŠ Nádražní), Taneční škola (Česká Třebová)
17.00 – 17.45 W.A.F. (Vysoké Mýto )
17.45 – 18.00 doběh závodníků „O železného kohouta", diskotéka (DJ Kofola)
18.00 – 18.30 vyhlašování nejlepších sportovců, večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
18.30 – 20.00 Ready Kirken (rocková parta s hitem Zejtra mám, Pardubice)
20.00 Helppes (ukázka výcviku asistenčních psů)
20.20 – 21.10 Verona (největší česká hvězda taneční diskotékové scény, Praha )
21.10 – 21.40 doběh aquatlonu + bojová umění
21.40 – 22.10 bubenická show (účastník Česko-slovensko hledá talent )
22.10 vyhlášení výsledků světové série World Triathlete 1. + Agony Crew , UKW – RealLife Crew
22.30 – 23.55 Kamil Střihavka (rocková a muzikálová hvězda s kapelou a s hitem Země vzdálená, Praha).
00.00 ohňostroj

Změna programu vyhrazena.