Ještě před začátkem letošního léta začnou na trase mezi Prahou, Pardubicemi, Českou Třebovou, Košicemi a také Tatrami (stanice Poprad – Tatry) jezdit nové noční vlaky RegioJet, které jsou odpovědí na neustále rostoucí poptávku cestujících po bezpečném a komfortním cestování na těchto trasách.

Vlaky budou od 14. června jezdit ve čtvrtek, pátek a v neděli.

„Noční spoje do a z Košic a Tater rozšíří naši nabídku na těchto trasách, neboť poptávka po cestování našimi vlaky neustále narůstá. Zároveň chceme cestujícím nabídnout zcela nový koncept nočního cestování na železnici – superbezpečný a pohodlný zároveň," říká Radim Jančura, majitel společnosti RegioJet.

Noční komfort

Noční spoje budou jezdit zatím ve čtvrtek, pátek a neděli z České Třebové ve 23.35 a naopak z Košic ve 21.23 hodin, na druhý den ráno dorazí do svých cílových stanic v Košicích v 7.00 a do České Třebové ve 4.28 hodin. Jízdenky mají být v prodeji od tohoto týdne. Cestující se mohou těšit na snídani zdarma, nabídku dek či budící službu.

Žluté vlaky v České Třebové začaly zastavovat v roce 2013. O rok později v moderním dopravním terminálu RegioJet otevřel vlastní pobočku a cestujícím nabízí třeba parkování zdarma v podzemních garážích.