Pošlete prezidentovi vzkaz

Zeptejte se prezidenta na cokoliv, co vás zajímá. Nebo mu vzkažte, co vás trápí či těší. Váš vzkaz může mít podobu psaní, audia či krátkého videa. Všechny slušné a neanonymní příspěvky prezidentovi předáme.

Pište na e-mail prezidentmluvi@denik.cz

Vaše dotazy a podněty využije Deník.cz i při živé debatě s prezidentem.

"Vysoké Mýto znám moc dobře, protože jsem přes něj jezdil dlouhé roky, ale nikdy jsem tu nestrávil dost času. Takže Vysoké Mýto je to, co znám podél silnice, především autodrom, kde jsem vždycky měl snahu zúčastnit se nějakých jízd zručnosti, případně se tam svézt na motokáře, ale zatím se mi to ještě nepovedlo," šprýmoval před pěti lety na besedě ve Vysokém Mýtě generál ve výslužbě Petr Pavel.

Odpověď prezidenta na otázku týkající se Vysokého Mýta najdete ve videu zhruba ve stopáži 3:45 minuty.

Prezident tentokrát do Vysokého Mýta zavítá v úterý večer v rámci své dvoudenní oficiální návštěvy Pardubického kraje. V Šemberově divadle se s ním uskuteční veřejná beseda s občany. Deník je mediálním partnerem debaty a zprostředkuje její živé vysílání na webu a sociálních sítích.

Více o návštěvě prezidenta v Pardubickém kraji včetně kompletního itineráře píšeme zde:

Prezident Petr Pavel přijede do kraje, čeká ho i debata s občany.
Prezident Petr Pavel s chotí přijedou v úterý do Pardubického kraje

Prezident Petr Pavel navštíví v úterý 21. května Vysoké Mýto.Prezident Petr Pavel navštíví v úterý 21. května Vysoké Mýto.Zdroj: Deník