DANIEL DOSTRAŠIL
správce sboru jednoty bratrské, Ústí n. O.
Většinou se přeje štěstí, zdraví, láska… Ale mně přijde upřímnější popřát sílu a odvahu do chvil, kdy se všechno bude sypat. A novou naději a inspiraci pro chvíle, kdy se nedaří a každý by to nejraději vzdal. A nakonec kopec přijetí a povzbuzení, to když se člověk občas cítí opuštěně a je na dně. K tomu všemu bude třeba humor a nadhled, zvláště při sledování politických zpráv.

LUDMILA MAREŠOVÁ KESSELGRUBEROVÁ
středoškolská učitelka, Česká Třebová
Přeji všechno dobré, zejména dost sil na zvládání potíží všeho druhu, dost lásky, aby bylo proč ty potíže zvládat, a alespoň trochu poezie, která umí dát našemu konání krásu!

PAVEL STRNAD
ředitel kulturního domu Na Střelnici, Králíky
Všem čtenářům Orlického deníku a vlastně všem lidem dobré vůle přeji mnoho zdraví, štěstí a lásky, neboť jsem za těch pár let, co jsem na světě, nic lepšího nevymyslel. Zdravý člověk, který má potřebnou dávku štěstí, umí milovat a je milován, si poradí s většinou životních nástrah a strázní. Ať se Vám, milí přátelé, splní Vaše sny a příští rok je tím nejlepším ve Vašem životě. A nezapomeňte tu a tam nasypat ptáčkům!

HANA CHVÁTILOVÁ
ředitelka ZUŠ Petra Ebena, Žamberk
Zdraví, zdraví a zdraví. Život v lásce a porozumění. Absenci závisti, nepřejícnosti a nenávisti. A nadhled, který pomáhá vyřešit i zdánlivě nevyřešitelné. A k tomu všemu špetku optimismu a humoru.

MARTIN VÍDENSKÝ
vlakvedoucí osobních vlaků, básník, Letohrad
Všem čtenářům Orlického deníku přeji do nového roku vše nejlepší, pevné zdraví, potřebnou špetku štěstí, schopnost empatie, životní nadhled, shovívavost k hlouposti a každý den nějaký ten důvod k radosti. Zkrátka a dobře, neotravujme si zbytečně život a mějme na paměti, že s úsměvem jde všechno líp.