Jubilejní návštěvník získal víkendový pobyt v Apartmánech na vršku v Libchavách pro dvě osoby na jednu noc od partnera Akademie Libchavy, dále dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč do Měšťanského pivovaru v Hylvátech a několik drobných dárků od městské společnosti Tepvos. Cenu předala Markéta Vojvodíková, pracovnice marketingového oddělení.

Oceněný návštěvník odpověděl na několik otázek:
Jak často navštěvujete Aquapark v Ústí nad Orlicí?
Když začne být pěkné počasí a dovolí mi to čas a povinnosti, využiju možnost a navštívím aquapark. Mám rád slunce a vodu. Aquapark v Ústí nad Orlicí je ve velice pěkném místě a líbí se mi. V letošním teplém létě jsem byl v aquaparku určitě dvacetkrát.

Vyhrál jste někdy nějakou cenu? Co vám na to řeknou doma?
Jsem sportovně založený a soutěžil jsem v turnajích stolního tenisu a golfu, kde jsem se také umístil na prvních pozicích. Výhra v aquaparku mě příjemně překvapila. Dnes jsem přišel se svou dcerou a malým vnukem. Dcera má také radost a doma mě určitě pochválí. Opravdu jsem velice překvapený.

Víte, s kým pojedete na víkendový pobyt do Apartmánů na vršku? Kam jezdíte na výlety?
Nevím, ještě to musím promyslet. Na výlety jezdím rád na hory. V létě jezdím na kole a v zimě lyžuji. Mám oblíbené nedaleké Říčky.

Půjdete do Měšťanského pivovaru na oběd nebo večeři? Co máte rád?
Do Měšťanského pivovaru chodím rád, hlavně na pivo. Poukázku využiju na večeři, při které bych chtěl ochutnat něco z výborné steakové kuchyně. Mám rád maso.

„Tepvos děkuje všem návštěvníkům za vysokou návštěvnost a srdečně zve na léto 2016," dodala Markéta Vojvodíková. (tz)