Předchozí
1 z 11
Další

Kuriózní nehoda se stala v květnu v Lukové u Lanškrouna na Orlickoústecku. Řidič se na úzké silnici chtěl vyhnout přecházejícímu ježkovi, výsledkem jeho manévru ale bylo, že skončil se svým autem napasovaný mezi vzrostlým silným stromem a sochou Nejsvětější trojice. S lehkým zraněním skončil ve Svitavské nemocnici. 

Nehoda v Lukové
FOTO: Chtěl se vyhnout ježkovi, rozmlátil auto o strom a nejsvětější trojici

Skoro tři promile nadýchal v České Třebové cizinec, který se svým autem nedobrzdil před autem, jež zastavilo před přechodem pro chodce. Nehodu viděli v přímém přenosu vedle stojící policisté. Šestadvacetiletý řidič u sebe neměl ani doklady a nadýchal 2,98 promile.

Nehoda v České Třebové
Tak to byla smůla. Se třemi promile v dechu nedobrzdil před zraky policistů

Velkou smůlu měla řidička octavie v Písařově poblíž Červené Vody, která si potřebovala za jízdy podat něco v autě. Projela autobusovou zastávkou, ze které zbyla jen hromada prken.

Havárie v Písařově, řidička zbourala autobusovou zastávku, 29.8.2023
Řidička u Červené Vody projela čekárnou zastávky. Hledala něco v autě

Muž v Pardubicích rozbil sousedům v domě zvonky. Důvodem byl spor o dlužnou částku za elektřinu a také hlasy, které k němu promlouvaly. 

Muž sousedům rozbil zvonky.
Z Pentagonu neplatili za elektřinu. Muž poslechl hlas Štrougala a zničil zvonky

Koktejl návykových látek měl v sobě muž, který v srpnu vyváděl na ulici ve Svítkově. Zaměstnal policisty, strážníky i záchranáře. Nakonec putoval na záchytnou stanici. 

Muž ve Svítkově pěkně vyváděl. Skončil na záchytce.
Zastřelte mě, prosil muž policisty ve Svítkově. Potom jim zatančil baletní sólo

Namydlit a opláchnout. Muž se svlékl donaha v Tyršových sadech v Pardubicích a začal provádět důkladnou osobní hygienu u veřejného pítka.

Muž se myl u veřejného pítka v Tyršových sadech.
Nahý muž šokoval v Tyršových sadech. Myl se u pítka, doma šetřil vodou

Tyršovy sady v centru Pardubic jsou oblíbeným místem pro noční tahy. V říjnu na jedné z tamních laviček strážníci odchytli partičku teenagerů, kteří zde patrně slavili státní svátek. Krátce na to před půlnocí se situace téměř opakovala.

Partičku šestnáctiletých chytili strážníci v Tyršových sadech
Tady nikdo nepije, tvrdil podnapilý mladík strážníkům a sotva vyslovoval

Dvaatřicetiletému zkušenému zloději jeho poslední lup nevyšel. Narazil totiž na hlídku strážníků, která jej velmi rychle poznala a jala se ho pronásledovat. Schovat se navíc vyrazil na poněkud očividné místo - k mamince.

Ilustrační foto
S kradeným kolem se utíkal schovat pod máminu sukni. Marně

Muž z Pardubic před svým domem viděl věc, která mu připomínala bombu. Policisté a přivolaný policejní pes však zjistili, že šlo pouze o dálkové ovládání k dětské hračce. Policisté přesto muže pochválili, sami si si totiž nejprve také nebyli jistí.

V pondělí kolem desáté hodiny dopoledne policisté přijali hovor od muže, který před domem viděl věc, která podle jeho slov připomínala NVS (nástražný výbušný systém).
Muž v Pardubicích myslel, že vidí bombu. Policejní pes našel ovladač k hračce

Všichni o ní věděli, ale nikdo, a to ani policisté, ji nedokázali měsíce chytit. Tak by se dala popsat fena, která žila na pardubické ulici S.K. Neumanna. Hlídkám městské policie se psa nepodařilo nikdy odchytit, přestože se o to pokoušely přes čtyři měsíce. Do pasti ji nakonec v neděli nalákala až jedna mladá žena.

Na Višňovce se v neděli podařilo odchytit středně velkého hnědého psa, který strážníkům, nástrahám, naháněčům, slibům i pastem unikal. Až do včerejšího dne.
Psí tulačku nedokázali měsíce chytit ani strážníci. Povedlo se to až mladé ženě

My jsme Čahínas, praví Slované, a odmítáme korporát. Řidička šokovala policisty. Policisté, kteří v Horce u Chrasti na Chrudimsku zastavili 35letou řidičku s falešným jménem, svéráznou plastovou SPZkou a takřka mimozemskými doklady, na tuto večerní kontrolu jen tak nezapomenou. Jediné, co sedělo, bylo ženou sdělené datum narození a "vinko" karosérie, podle kterých si ženu dohledali v databázi a identifikovali. Nic jiného už ovšem ne, ani její jméno: říká si Arita Diri, což má i na falešné "espézetce". Dělala si z policistů žert? Podle všeho nikoliv. Podobných úkazů v posledních letech přibývá.

Neuvěřitelná řidička jak z jiného světa.
My jsme Čahínas, praví Slované, a odmítáme korporát. Řidička šokovala policisty