Letos se pořadatelé zaměřili na poznávání států střední Evropy, atrakce pro děti budou nejen zábavné, ale i naučné. Připraven je také kulturní program, prohlídky zámecké budovy, prodej výrobků center domova a občerstvení.

Zámecká slavnost bude zahájena ve 13 hodin. Pro děti jsou připraveny nejrůznější atrakce spojené s odměnami. Nebudou chybět ani jízdy na koních, lanová dráha a velká trampolína. K tanci a poslechu bude hrát nejoblíbenější songy DJ Mike. Pro zájemce budou organizovány prohlídky zámecké budovy.

„Tato akce je oblíbeným setkáním našich obyvatel se svými rodinami, přáteli a s obyvateli partnerských zařízení. Veřejnost samozřejmě nesmí chybět. Letos jsou atrakce pro děti zaměřeny na poznávání států střední Evropy,“ říká Luděk Grätz, ředitel domova. Kulturní program je hodně taneční a hudební, připravena je i ukázka výcviku psů (agility) a canisterapie. „Všech devět zúčastněných států střední Evropy přispělo svými propagačními materiály. Někteří zástupci velvyslanectví a centrál cestovního ruchu nás také přijedou navštívit,“ dodává Luděk Grätz. Chybět nebude nabídka výrobků z center domova a prodej občerstvení. Pořadatelé srdečně zvou k návštěvě Domova pod hradem Žampach.

(re)