Více prozradil ředitel kina Žamberk Daniel Kubelka: „Už několikrát jsme si ověřili, že půlnoční premiéry jsou pro naše diváky zajímavé. A ak
ční filmová událost takového kalibru si rozhodně zaslouží premiéru ve velkém stylu! Proto jsme připravili zvláštní půlnoční menu, kdy ke každé vstupence na půlnoční premiéru obdrží diváci stylový Terminator-burger a láhev speciálního piva uvařeného místním pivovarem jen pro tuto příležitost a pojmenovaného Hasta la Vista Extra Hot." Film Terminátor: Genisys je celkově pátým a dosud absolutně nejdražším snímkem série. „Máte-li rádi původní filmy, budete Terminator: Genisys milovat. Je to doslova renesance celé této filmové série," říká režisér James Cameron.
S Orlickým deníkem můžete vyhrát čtyři vstupenky v hodnotě 200 korun, v jejichž ceně je i speciální občerstvení! Abyste ochutnali Terminator-burger a speciální pivo, musíte udělat jediné: co nejrychleji a správně odpovědět na otázku, jak se jmenuje herec, který je hlavním představitelem akční série. Odpovědi, ke kterým nezapomeňte uvést své jméno a bydliště, posílejte formou SMS na telefonní číslo 724 791 475 do pátečních 12 hodin. První čtyři soutěžící, kteří nejrychleji a správně odpoví, získají každý jednu vstupenku. Výherce zveřejníme v sobotu.