Ta je dnes největším zaměstnavatelem ve městě a jednou z nejvýznamnějších firem Pardubického kraje. A právě se společností CZ LOKO mohou čtenáři Orlického deníku soutěžit příští týden o pět zajímavých cen: 1. dvě permanentky do plaveckého bazénu v České Třebové, 2. dvě vstupenky na Zlatou přilbu v Pardubicích, 3. dvě vstupenky na koncert Hany Zagorové v Pardubicích, 4. poukazy na bowling v Litomyšli, 5. poukazy na squash v Litomyšli. Součástí těchto cen bude rovněž sada propagačních předmětů CZ LOKO, a.s.

Pravidla jsou jednoduchá. V Orlickém deníku od pondělí do pátku vyjde postupně pět otázek z historie železničního opravárenství a CZ LOKO. Odpovědi na ně pošlete n a j e d n o u na adresu Orlického deníku uvedenou v tiráži tak, aby do redakce došly nejpozději během středy 2. září. Nezapomeňte uvést zpáteční adresu, neboť každému z pěti vylosovaných úspěšných řešitelů CZ LOKO zašle zmíněné ceny. Správné odpovědi a jména výherců zveřejníme ve čtvrtek 3. září.

Otázka na úterý

Značku CZ LOKO lze díky úspěšnému obchodnímu týmu potkat v řadě evropských zemí. Pouze v jedné má ale CZ LOKO dceřinou společnost.
Víte, která to je země?
a)Polsko
b) Slovensko
c) Litva