Ta je dnes největším zaměstnavatelem ve městě a jednou z nejvýznamnějších firem Pardubického kraje. A právě se společností CZ LOKO mohou čtenáři Orlického deníku soutěžit tento týden o pět zajímavých cen: 1. dvě permanentky do plaveckého bazénu v České Třebové, 2. dvě vstupenky na Zlatou přilbu v Pardubicích, 3. dvě vstupenky na koncert Hany Zagorové v Pardubicích, 4. poukazy na bowling v Litomyšli, 5. pou〜kazy na squash v Litomyšli. Součástí těchto cen bude rovněž sada propagačních předmětů CZ LOKO, a.s.

Pravidla jsou jednoduchá.

V Orlickém deníku od dnešního dne do pátku vyjde postupně pět otázek z historie železničního opravárenství a CZ LOKO. Odpovědi na ně pošlete najednou na adresu Orlického deníku uvedenou v tiráži tak, aby do redakce došly nejpozději během středy 2. září. Nezapomeňte uvést zpáteční adresu, neboť každému z pěti vylosovaných úspěšných řešitelů CZ LOKO zašle zmíněné ceny. Správné odpovědi a jména výherců zveřejníme ve čtvrtek 3. září.

Otázka pro pondělí

Za 160 let se název českotřebovských železničních opraven několikrát měnil. Víte, kdy valná hromada rozhodla o změně obchodního jména na CZ LOKO, které nejlépe charakterizuje její zaměření?

a) v závěru roku 2005
b) v závěru roku 2006
c) v závěru roku 2007