Pro soutěžící byly připraveny hodnotné ceny a občerstvení.
Dva závody – jeden dopoledne a druhý odpoledne – odstartoval pan Václav Vávra, který závody organizuje spolu s několika kamarády již sedmým rokem.
První úlovky na sebe nedaly dlouho čekat. Pěkný kapr zajel závodníkovi na startovním čísle jedna do křoví ve vodě a utrhl mu vlasec. Závodníci, kteří chytali drobné ryby – plotice nebo cejny, začali zaměstnávat rozhodčí. Ty ryby měřili a zapisovali do bodovacích kare – ty se postupně zaplňovaly úlovky. Velké vedro trochu negativně ovlivnilo braní vysazených kaprů, takže se jich ulovilo jen několik kusů. V ostatních úlovcích tedy převažovaly plotice a cejni.
Pod silnicí zápasili o nejlepší umístění i mladí rybáři odděleně od dospělých.
Přestávka mezi jednotlivými závody byla využita na přípravu dalšího závodu a občerstvení v podobě grilované klobásy, alko i nealko nápojů.
Výstřel ve 14 hodin ukončil závody.

Mezi mladými závodníky se umístil:
1. místo Marek Stránský Získal 445 bodů a v porovnání s dospělými rybáři by byl hodnocen stejně jako 6. dospělý závodník, což byl krásný úspěch.
2. místo Lukáš Fritscher
3. Pavel Kulich

Dospělí rybáři:
1. místo Karel Netolický
2. místo Jaroslav Appl
3. místo Jaroslav Jiříček

Po skončení závodů místní nadšenci předváděli na rybníce dálkově ovládané modely lodí, což byla příjemná tečka za celodenní soutěží rybářů.
A v neděli po závodech již seděli místní rybáři u rybníka, aby si ulovili nedělní oběd v podobě kapra.

Karel Netolický