Stejně jako v loňském roce je možné hlasovat online na stránce mujrozpocet.lanskroun.eu a pro letošek navíc přibyla možnost hlasovat prostřednictvím formuláře, který je součástí městských novin č. 11. Pravidla zůstávají stejná. Bude možné udělit jeden kladný či záporný hlas nebo pro projekt nehlasovat. Každý občan Lanškrouna může hlasovat pouze jednou.

Nyní máte možnost vybírat z 20 projektů, které po posouzení komise postoupily z původních 40 navržených. V uplynulém období také probíhala jednání s navrhovateli.

Z prvního ročníku participativního rozpočtu vyšlo sedm vítězných projektů. Zastřešená lavice na dopravním hřišti již slouží dětem, návštěvníci koupaliště ocení dětské hřiště, které bylo rozšířeno o další herní prvky, a v lokalitě byl doplněn mobiliář. V ulici M. Majerové je dokončený bezbariérový přístup. Původní autobusová zastávka „U města Milána“ je zbourána a ihned po dodání od výrobce bude instalována nová. V blízké době budou realizovány další dva vítězné projekty: Výsadba zeleně v centru města a v areálu koupaliště.

Hlasování Z D E ! ! !