Debata se uskuteční v úterý 21. května ve Vysokém Mýtě v Šemberově divadle od 19.00 do 20.30. Moderovat ji bude šéfredaktor Deníků východních Čech Vladimír Mayer. Deník.cz zprostředkuje přenos na webu a sociálních sítích.

Pošlete prezidentovi vzkaz

Zeptejte se prezidenta na cokoliv, co vás zajímá. Nebo mu vzkažte, co vás trápí či těší. Váš vzkaz může mít podobu psaní, audia či krátkého videa. Všechny slušné a neanonymní příspěvky prezidentovi předáme.

Pište na e-mail prezidentmluvi@denik.cz. Nebo pošlete svůj vzkaz k nám do redakce na adresu: Deník, U Trezorky 921/2, 158 00, Praha 5 – Jinonice. Na obálku připište: Prezident mluví.

Vaše dotazy a podněty využije Deník.cz i při živé debatě s prezidentem.

Prezident Petr Pavel navštíví v úterý 21. května Vysoké Mýto.Zdroj: Deník

Rádi byste se s Petrem Pavlem setkali osobně?

Rezervujte si volnou vstupenku přímo na webových stránkách Šemberova divadla. Rezervace jsou možné pouze do vyčerpání kapacit v sále.

Prezident České republiky Petr Pavel s manželkou Evou Pavlovou navštíví Pardubický kraj v úterý 21. a ve středu 22. května. 

V úterý má program zejména v Pardubicích, odkud se přemístí do Heřmanova Městce do tamního objektu Správy hmotných rezerv, navštíví i léčebnu v Luži na Chrudimsku a den zakončí debatou s občany ve Vysokém Mýtě. Druhý den stráví celý na Orlickoústecku, kde ho mimo jiné čeká i debata se zemědělci.

Více o programu prezidentského páru se dočtete v článku:

Prezident Petr Pavel přijede do kraje, čeká ho i debata s občany.
Prezident Petr Pavel s chotí přijede v úterý do kraje, středu stráví na Orlicku