close logo zoom_in

close logo zoom_in

Do Svaté Kateřiny se těší naše finalistka, Lenka Vágnerová z Dolní Dobrouče. „Moc se těším na setkání s děvčaty. Třetí pobyt ve wellness resortu je naplánován od neděle do úterka, domluvily jsme se ale, že tam pojedeme už v sobotu. Chceme si to prostě užít, nocleh navíc si rády zaplatíme. Samozřejmě je ve mně i malý pocit nejistoty, jak dopadne vážení a celkové hodnocení, ale to těšení určitě převládá," svěřila se Orlickému deníku.
Samozřejmě nás zajímalo, jak je na tom sympatická a především obdivuhodně odhodlaná žena s úbytkem váhy. „Myslím si, že těch deset kilogramů dole budu mít, což je cíl, který jsem si stanovila. Snažím se stále hýbat a být disciplinovaná ve stravování, ale jednoduché to určitě není. Musím přiznat, že teď je to u mě hodně o náladě, jakou mám. Když jsem v pohodě, jdou cvičení i další aktivity málem samy, když ale nemám dobrou náladu, a já bývám náladová, musím se do pohybu nutit a jde to hůř," říká Lenka Vágnerová upřímně.
Moc ji ale těší skutečnost, že si jejího hubnutí všímají ostatní. „Říkají mi, že je to na mně opravdu vidět, tak deset kilo, to už by mělo být znát. Pocit je to příjemný. Uvidím ale ještě, co mi řekne pan doktor. Minule mě chválil, tak snad to dobře dopadne i teď."
Zásadní otázkou pro Lenku Vágnerovou ovšem je, co bude dál. Dokáže i po skončení soutěže udržet svou novou váhu? Bude v hubnutí dál pokračovat? Má nějaké další předsevzetí? „Pokud se budu trošku hlídat, tak se jo jo efektu nebojím. Samozřejmě, pokud bych se vrátila do těch svých starých kolejí, kdy jsem byla schopná sníst všechno, asi bych byla rychle na své původní váze. Vynasnažím se, abych si současnou váhu udržela. Sama bych ale ještě zhubnout chtěla. Teď mám, myslím si, osmdesát čtyři kilogramů, kdybych se dostala pod těch osmdesát a už je nikdy nepřelezla, byla bych spokojená. Bude jaro, tak by se to snad dalo. Bude možnost víc se pohybovat, přidám kolo, uvidím," říká o svých plánech.
My budeme naší finalistce samozřejmě držet palce. Její dojmy z posledního pobytu ve Svaté Kateřině i z celé reality show přineseme čtenářům příští týden.