DANIEL DOSTRAŠIL, správce sboru jednoty bratrské, Ústí n. O.:
Nemám osobní zkušenost, nevím. Alkohol odbourává zábrany, což asi vede k nepřiměřeným reakcím fanoušků, na druhou stranu, na zimním stadionu svařák nebo horká medovina určitě příjemně zahřeje. Je škoda, že regulací je stále více.

HANA CHVÁTILOVÁ, ředitelka ZUŠ Petra Ebena Žamberk:
Sportovci panáka ani jedenáctku k výkonu většinou nepotřebují a žíznivý divák se bude muset spokojit s desítkou. Alespoň se ukáže, kdo chodí za sportem a kdo na panáky. Možná by se mohl snížit počet incidentů třeba na fotbalových utkáních. Pokud ovšem fanoušci nepřijdou už s několika dvanáctkami v krvi.

FRANTIŠEK TEICHMANN, středoškolský učitel biologie, Lanškroun:
A já bych zakázal i toho buřta a tlačenku. Však to taky není nic zdravého. Povinně bych čepoval neslazený mátový čaj a k jídlu nabízel celozrnný chleba s ředkvičkami. Zakázal bych i motorky, to je furt taky nějaký úraz. Bude ráj, až to dobře nastavíme! Teď vážně. Fanoušci občas dělají na stadiónech blbosti, ožralí fanoušci mnohem častěji. Pokud to neumíme vyřešit bez paragrafů, nezbývá než si je zavést.

PAVEL STRNAD, ředitel kulturního domu Na Střelnici, Králíky:
Na první pohled je to dobře, protože opilí výtržníci nemají na stadionech co dělat. Všichni obdivujeme systém a disciplínu při fotbalových přenosech z Anglie, apod. Ale na druhý pohled je to asi jedno, kdo chce, dá si panáka nebo jiný silnější alkohol před utkáním, případně pronese do hlediště placatku. Ale to už je věc jednotlivce, pořadatelé alespoň nebudou nabízet příležitost opít se. Je ale třeba přiznat, že na tuto otázku odpovídá respondent, který to má s návštěvou stadionu jako docent Chocholoušek s omylem přivezeným pacientem – jednou, max. dvakrát za deset let.

MAREK ŠNAJDAR, zdravotník a náčelník Spolku přátel vzduchoplavby Letohrad:
Jak teď ale budou slavit fanoušci výhru? Anebo zapíjet žal z prohry? Nebo že by jenom o popíjení alkoholu fandění nebylo?