Zeditovaná tisková zpráva firem Stihl a The Original Extreme Support

Mezinárodní dřevorubecká soutěž Stihl Timbersports, podporovaná výrobcem techniky Stihl, pokračuje druhým kvalifikačním závodem, tentokrát v podhůří Orlických hor v Lanškrouně. "Nenechte si ujít nevšední podívanou plnou adrenalinových disciplín a přijďte se podívat na obratné pohyby odhodlaných mužů i žen, kteří se utkají již 8. května v areálu Střední školy zemědělské a veterinární," láká Jan Brabec z The Original Extreme Support, jež klání pořádá.

Stihl Timbersports je soutěž, která nejen testuje fyzickou připravenost, ale i dovednosti v oblasti práce s dřevem. "Kvalifikační závody jsou klíčovou příležitostí pro závodníky prokázat své schopnosti a nominovat se do další úrovně soutěže. Závodníci formátu Czech Cup nastupují do boje již v 9:00 a nejlepších 12 závodníků z kategorie Czech Masters z první kvalifikace se utká o postup v 14:00," uvedl Brabec.

Z uplynulých klání vyšli vítězně Vítězslav Soukup z Víchové nad Jizerou, který vyhrál Czech Cup v mužské kategorii, a Karolína Urbanová z Nenačovic u Berouna v témže závodě v kategorii žen. V Czech Masters Brno suverénně zvítězil Martin Kalina z Hradčan u Chlumčan.