Frézují průtah
Č. Třebová - Semafory a dopravní omezení nyní čekají řidiče v České Třebové. Včera se začalo s frézováním silnice na průtahu městem od světelné křižovatky po tu u Korada. Práce jsou rozděleny do pěti etap, trvat mají až do konce října.

Pečení nebude
Sopotnice - Plánované sobotní pečení chleba v sopotnické peci nebude. Jak uvedli v minulých dnech na Facebooku organizátoři ze spolku Pecen Sopotnice, zrušeno je z důvodu opravy střechy na stodole ve Farské zahradě. Příští pečení je naplánováno na 28. září.

Předají stavbu
Žamberk - Před žamberským městským muzeem se dnes uskuteční slavnostní předání stavby chodníku. Nový chodník podél frekventované silnice I/11 tam vyrostl během posledních měsíců, k muzeu také vedou nové schody. Slavnostní otevření začíná v 10 hodin a zvána je i veřejnost.

Hurá na prázdniny
Ústí n. O. - Ústecké mateřské centrum Medvídek pořádá loučení se školním rokem. Přivítat prázdniny mohou děti na terase před centrem dnes od 16 hodin. „Děti se mohou těšit na jednoduché úkoly a malý skákací hrad. Na každého čeká malé překvapení,“ uvedli organizátoři. (