Výsledky:
Lektorský sbor nominoval na celostátní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Piknik Volyně:
Divadlo EXIL Pardubice
Perfect days
Režie: Naďa Kubínková

Lektorský sbor doporučil na celostátní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Piknik Volyně:
Soubor Black out Divadla Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové
Bezkyslíkatí
Úprava a režie: Monika Janáková a Pavel Pešek

Lektorský sbor udělil čestná uznání:
• Blahoslavě Kašparové za herecký výkon v roli Tornádo Lou v představení ODS Tyl Rychnov nad Kněžnou Limonádový Joe
• Janu Kráčmerovi za herecký výkon v roli Grimpa v představení ODS Tyl Rychnov nad Kněžnou Limonádový Joe
• Aleně Joachimsthalerové za režii představení DS Zdobničan Vamberk Turecká kavárna
• Karlu Uhlířovi za herecký výkon v roli Adriena de Beaumanta v představení DS Zdobničan Vamberk Turecká kavárna
• Karlu Melezínkovi za herecký výkon v roli Heybalidése v představení Divadla Ve středu Lanškroun Nejkrásnější válka
• Pavlu Kristlovi za herecký výkon v roli Štěpána v představení DS Kolár Letohrad Noc na Karlštejně
• Tomáši Novotnému za herecký výkon v roli Petra v představení DS Kolár Letohrad Noc na Karlštejně
• Michalu Blažkovi za herecký výkon v roli natěrače v představení DS Vicena Ústí nad Orlicí Natěrač
• Hereckému kolektivu za inscenaci DS Vicena Ústí nad Orlicí Natěrač
• Janu Štěpánskému za herecký výkon v roli Maxe v představení DS Vicena Ústí nad Orlicí V rytmu tanga
• Bedřichu Ducháčkovi za herecký výkon v roli Pierra v představení DS Vicena Ústí nad Orlicí V rytmu tanga
• Jiřímu Hoňkovi za herecký výkon v roli nemocného v představení DS F. A. Šubert Dobruška Ale koukej vrátit to pyžamo
• Jakubovi Charvátovi za herecký výkon v roli Joshua Broady v představení DS Jiří Poděbrady Žabí syndikát
• Jolaně Daňkové za herecký výkon v roli Rity Saganové v představení DS Jiří Poděbrady Žabí syndikát
• Pavlu Husovi za hudbu v představení DS Jiří Poděbrady Žabí syndikát

Lektorský sbor udělil Ceny:

• Nadě Kubínkové za režii představení Divadla EXIL Pardubice Perfect days
• Janě Tiché za herecký výkon v představení Divadla EXIL Pardubice Perfect days
• Olině Vetešníkové za herecký výkon v představení Divadla EXIL Pardubice Perfect days
• Aleši Dvořákovi za herecký výkon v představení Divadla EXIL Pardubice Perfect days
• Oldřichu Plašilovi za herecký výkon v roli komisaře v představení DS Zdobničan Vamberk Turecká kavárna
• Monice Janákové a Pavlu Peškovi za režii představení Souboru Black out Divadla Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové Bezkyslíkatí
• Jarkovi Plesarovi za herecký výkon v představení Souboru Black out Divadla Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové Bezkyslíkatí
• Pavlu Peškovi za herecký výkon představení Souboru Black out Divadla Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové Bezkyslíkatí
• Ladislavu Langrovi za divadelní adaptaci, výpravu a režijní vedení herců v představení DS Jiří Poděbrady Žabí syndikát
• Martinu Daňkovi za herecký výkon v roli Kapitána Dicka v představení DS Jiří Poděbrady Žabí syndikát
• Ladislavu Kopáčkovi za herecký výkon v roli Inspektora Elka v představení DS Jiří Poděbrady Žabí syndikát

Lektorský sbor udělil Cenu za inscenaci:
• Divadlu EXIL Pardubice za inscenaci Perfect days