Zastoupení zde našli jak malí, tak velcí knírači závodící v několika kategoriích. Největší úspěch slavila kategorie IPO 3, kde nastoupilo celkem 12 závodníků. Hodnocení závodů se ujali rozhodčí Luboš Jánský, Stanislav Ševčík a pro malá plemena Břetislav Ťujík.
V mistrovské kategorii IPO 3 závodila i domácí Dita Silberová se svým čtyřletým psem Lotr Stanios. Tato dvojice za domácí podpory předvedla moc hezký výkon. Bohužel jim však nevyšla stopařská disciplína, kde se Lotr napojil na jinou stopu. Celkem se umístili ale i tak na krásném 6. místě.
Druhou mistrovskou kategorií je kategorie určená pro malá plemena ZMP 2. Zajímavostí v této disciplíně jsou speciální cviky, mezi které patří rozlišování cizího předmětu, vyhledání ztraceného předmětu psovoda, vyhledání cizích předmětů, hlídání předmětu psovoda a vyhledání osoby.
Velké díky patří sponzorům této akce a v neposlední řadě městu Letohrad. Děkujeme také Kunvaldské a.s. za poskytnutí terénů na stopy a panu Taclovi za poskytnutí prostoru pro parkování. Všem závodníkům děkujeme za účast a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech.

Kategorie IPO 3.

Dita Silberová a Lotr Stanios.

ZKO Letohrad