Pohlaví mláděte zatím není jasné, klokani jsou plaší a zatím není vidět, zdali má mládě kapsu, kterou příroda nadělila pouze samičkám. Voliéra s cizokrajným ptactvem a výběh pro klokany jsou v parku letohradského zámku celoročně přístupné široké veřejnosti, o jejich provoz se stará Klub chovatelů exotického ptactva v čele s jeho předsedou Zdeňkem Tomkou.

„Je fajn vidět, že finanční prostředky z dotačních programů pomáhají dobré věci a že se klokanům v Letohradě daří,“ okomentoval letohradskou zajímavost radní René Živný. Vlastníkem a investorem těchto prostor je Město Letohrad. O provoz voliéry i výběhu pro klokany se velmi dobře stará Klub chovatelů exotického ptactva spolek Letohrad v čele s jeho předsedou panem Zdeňkem Tomkou.

Bílí klokani jsou neobvyklou mutací, proto je nepotkáte ani v zoologických zahradách. Bílá samice s hnědým samcem rodí bílá mláďata, která po osamostatnění většinou odcházejí k dalším chovatelům. Bibi Olympii slavnostně pokřtil herec a režisér Jiří Mádl při své návštěvě v Letohradě.