VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ke štěstí mi chybí už jenom milá přítelkyně

Východní čechy /PŘÍBĚHY ŘÁDKŮ DŮVĚRY/ - Každý pátek zveřejňujeme příběhy čtenářů, kteří se chtějí podělit o radost i smutek. Dnes otiskujeme další z vašich dopisů. Pokud máte chuť, napište nám svoje zážitky.

19.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Shutterstock.com

Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh se dočká zveřejnění.

Deník pomáhá
Potřebujete se „vypsat“ z těžké životní situace? Toužíte nalézt přátele? Svěřte svůj příběh Deníku. Samozřejmostí je diskrétnost.

Hledám ženu pro svého bratra

Vážené slečny a ženy,

mám bratra Jirku, kterému je 28 let. Jirka je velmi hodný, nekouří a sportuje. Ale ženu, která by s ním chodila do přírody a s níž by se radoval ze všeho hezkého, ještě nenašel.

Proto jsem se rozhodla napsat do Řádek důvěry, třeba se ozve ta pravá. (Sestra z Orlicka)

(V případě, že chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

To je moje potěšení

Nejdříve chci poděkovat všem, kteří píší Deník a kteří nám tím pomáhají. Život, který žijeme pro druhé, stojí za to žít.

Měla bych takovou příhodu. Byl tady v naší vsi opět sjezd rodáků.
V mládí jsem pracovala jako pěstounka dětí v zemědělském útulku. Měla jsem tam děti ze tří vesnic. Od ranní šesté hodiny, do večera šesté hodiny.

To setkání rodáků probíhalo na hřišti. Jeden můj bývalý žáček (dnes chlap jako hora, jeřábník) mi povídá, že to, co jsem je naučila, jde s ním celý život. Je pravda, že jsem je toho moc nenaučila, ale měla jsem je ráda, děti mne - a to byla naše výhoda. Byla jsem s nimi celý den. Celé okolí jsem s nimi prošla. Ale dnešní malé děti lituju, do čeho rostou.

To, co se děje v dnešní době, nemůže nikdo z nás starých pochopit.

Proto vám upřímně děkuji za váš Deník. Přečtu ho celý včetně Řádků důvěry, na které se celý týden těším. Alespoň jsem v obraze, vím, co se děje doma i ve světě. A když mi vnučka řekne: Babi, ty víš všechno, to je moje potěšení. Hezký pozdrav posílá M. Kašparová, Mžany

V případě, že chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Nehledám bohatství, ale upřímné srdce

Milé Řádky důvěry,

ráda bych vaší cestou našla hodného přítele, časem třeba i něco víc.

Myslím si, že v 58 letech není člověk tak stár, aby zůstal na vše sám. Jsem nekuřačka, alkoholu neholduji, děti mám zaopatřené. Mám ráda přírodu, zvířátka, kytičky, turistiku a všechno hezké, co k životu patří. Beru život se vším všudy, nejen s tím krásným a dobrým, ale i s tím horším a bolavým.

Vím, není jednoduché v dnešní době najít hodného a upřímného partnera. Nehledám krásu ani bohatství, vážím si upřímného srdce a jeho vnitřní krásy. Předem děkuji za zveřejnění. (Věra z Poličska)

(V případě, že chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Stále chci žít naplno

Zdravím, milé dámy seniorského věku.

Jsem Franta z Jičína, zednický mistr žijící stále naplno. Ze severu Moravy jsem se dostal do krásného okresního města, srdce Českého ráje. Zde jsem si postavil rodinnou vilku, koupil nové auto, ale chybí mi to třetí, nejdůležitější, a to je milá přítelkyně. Může se klidně přistěhovat, nebo se můžeme navštěvovat.

Vařit umím, nakoupit taky, tak chci třetí etapu svého života prožít naplno, v hezkém vztahu, a toho druhého udělat šťastným. Baví mne stále sport, zlodějská politika, chodit na nákupy po supermarketech, večer televize, dobré jídlo i pití.

Pište, se všemi se rád sejdu, a pak si vyberu, nebo „ona“ si vybere mě. Léto, moře, houby se blíží… Zdraví Franta

(V případě, že chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Toto léto možná změní váš život

Vážená redakce,
delší dobu pravidelně kupuji vaše noviny, páteční vydání, a vždycky nejdříve otevírám stránku „řádky důvěry“ a čtu a čtu…

Každý pátek hledám příběh, na který bych ráda odpověděla a někoho potěšila.

Žiji v mraveništi lidí a přesto sama. Nikdy jsem si nemyslela, že se ocitnu v této situaci a budu hledat jehlu v kupce sena. Alespoň mně to tak připadá, když žena po padesátce hledá partnera.

Pokud člověk žije v manželství, neuvědomuje si, co má. Přijdou drobné rozepře (to patří k životu), ale přítomnost blízkého člověka vynahradí všechna úskalí života.

Život rychle utíká, tak rychle, jak hodiny, které tikají na zdi. Mnoho lidí si to uvědomí, až když je pozdě. Stále máme na „něco“ čas.
Já jsem si vše v životě splnila. Jediné, s čím jsem nepočítala, bylo to, že manžel umře tak mlád a dřív než já. Věřím, že dokážu ještě někomu na pár let vytvořit hezký domov a být mu oporou.

Možná mi osud pomůže a noviny otevře právě tak opuštěný a smutný muž jako já a i on si řekne: „Toto léto změní můj život.“ Předem děkuji za zveřejnění. (Vaše věrná čtenářka Katka)

(V případě, že chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Nemám si s kým promluvit

Chtěl bych se za pomoci vašeho deníku v Řádcích důvěry pokusit najít ženu, která postrádá stejně jako já človíčka, se kterým by si mohla psát o všech radostech a strastech, které v životě zažívá.

Hledám upřímnou ženu. Nezáleží na vzhledu nebo stavu, ale měl by to být někdo, koho trápí ten samý problém co mě. Nemám s kým si nezávazně promluvit a chybí mi spřízněná dušička.

Jestli nemáš zábrany a schází ti někdo, s kým by sis ráda psala, pak se třicetiletý Lukáš těší na tvé řádky. Mám jeden malý ,,handicap“, ale pokud budeš chtít o něm vědět víc, nebráním se. Kamarádství přes dopis. (Lukáš)


(V případě, že chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Výběrové řízení na ženu

Vážené slečny a dámy, hledám a hledám a nemůžu najít tu pravou. Možná to je tím že mám jen „dělnickou profesi“. Nejsem vybíravý, ale nejsem také manažer s milionovým kontem. Pochopil jsem, že láska a věrnost už není na prvním místě, ale vládnou jen peníze. Peníze ale nejsou všechno a do „hrobu si je nevezmu“.

Krátce o mně. Jsem 37letý svobodný muž - romantik od Chocně a vyhlašuji výběrové řízení na ženu, která ještě není zkažená touto dobou. Jsem štíhlý, nakrátko ostříhaný veselý muž se zájmy: cykloturistika, děti, příroda, hudba, zvířata a jiné. Hledám ženu která si ráda vyrazí do přírody jak na kole, tak pěšky. Mrně není překážkou. Hledám ženu - dělnici z Pardubicka nebo Orlickoústecka. Pokud o někom víte, dejte vědět. Pokouším štěstí v této rubrice, jelikož si myslím, že Řádky důvěry čte mnoho lidi, a třeba někdo ví o ženě, kterou hledám. Budu rád za případné odpovědi. (Čtenář Deníku od Chocně)

Chcete napsat do Řádků důvěry?

Do Řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na:
Hradecký deník,
Řádky důvěry, Kladská 17,
500 03 Hradec Králové, nebo
na e–mail jan.korbel@denik.cz.
Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme. (red)

19.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Budova chrudimské MŠ Víta Nejedlého.

Sto dětí přijde na čas o školku, některé zůstanou doma

BEZ NÁZVU. Olejomalba, která zachycuje budovu bývalé dětské nemocnice krátce po zahájení demolice, představuje už dnes historický dokument. K vidění je do konce letošního roku v prvním patře moravskotřebovského muzea. Autorem obrazu je Martin Kovářík.

Demolice dětské nemocnice má odraz v umění

Víkendové dění v regionu pohledem redaktorů Deníku

Pardubický kraj - Co mimo jiné nabídl uplynulý listopadový víkend v regionu?

Noční divadlo: Hraní se slovy před oponou i za oponou s herci

Pardubice - Noc divadel a letošní pestrá paleta nabídek: hry, zpěv i prohlídka zákulisí.

U lavičky Václava Havla zazněla hymna

Pardubický kraj, Litomyšl - Listopadové události si v pátek navečer připomenuli lidé, kteří přišli na setkání nedaleko lavičky Václava Havla v Litomyšli.

Dvě auta na střeše, jedno na boku. Viníky byly nepozornost, rychlost a alkohol

Orlickoústecko - Závěr minulého pracovního týdne zaměstnal dopravní policisty, kteří vyjížděli ke třem dopravním nehodám. U jedné z nich figuroval alkohol.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT