Deset let uplynulo jako voda a dnes se dá bez jakéhokoli přehánění říci, že se festival etabloval a že má i stále se rozrůstající okruh příznivců. A to už v konkurenci podobných letních akcí v regionu něco znamená.
Jak říká organizační manažerka domova Kristýna Hanzelková, letošní festival se  v sobotu uskuteční pod výstižným heslem: Jedeme dál. Slibuje také, že se návštěvníci rozhodně nebudou nudit. „Vystoupí spousta regionálních kapel, mezi které patří Citizen37, Pick ´n´ Bow, Wasabi i tradiční hudební soubor Barbušáci působící při domově. Z Pardubic dorazí kapela Jesterland, z Brna pak svižná muzika s kapelou Poletíme? v čele s Rudolfem Brančovským. Vystoupí i Heebie Jebiees s punk-ska muzikou, karlovarská skupina Liwid, která u nás hrála již vloni,   festival uzavře už osvědčená kapela Těžká Doba z Ústí," přibližuje program.
Doprovodný program podle jejích slov zaštítí Rytmy sběrného dvora Davida Andrše, které měly na Žampachu velký úspěch už v minulém roce.  Chybět nebude dětský koutek, vystaveny a prodávány budou tradičně i výrobky obyvatel domova z aktivizačních center. Za prohlídku jistě stojí i zdejší arboretum. Festival je hezkým tipem na příjemnou sobotu pro celou rodinu . (re)