AC/DC jako předskokany pozvali českou kapelu vůbec poprvé. Doctor Victor si své místo vydobyl v soutěži pořádané Radiem Beat a agenturou Live Nation.

„Cítili jsme se jako ryba ve vodě a zároveň jsme byli rádi, že jsme mohli být součástí této historické hudební události a spatřit tak ´elektrikáře´ v akci!" komentuje příležitost frontman, autor textů a hudby, kytarista Vojta Bureš. Jeho syrovým, energií nabitým kytarovým riffům na pódiu perfektně sekundovali dva noví členové kapely: na bicí Honza Karpíšek a basový kytarista Jan Heřman. Pro oba to byla jejich premiéra před takhle velkým publikem. Doctor Victor předvedl zajímavou show, při níž z pódia „zdravotní sestřičky" vystřelovaly do řad diváků trička s logem kapely. Nechyběl ani přímý kontakt s publikem a „měření" srdečního tepu členů jejich technického doprovodu.

Jako další cíl si kapela vytyčila zahraniční zkušenost. „Je to jeden z dalších hlavních cílů. Podívat se ven a nasát atmosféru. Jsme tu v té naší kotlině a nevíme, jak to venku funguje, jestli by byla šance uspět. Rozhodně to chceme zkusit," potvrdil před koncertem pro Deník Vojta Bureš.