Letošní setkání bude nabité hudební produkcí i sportovními zážitky. A nezapomíná se ani na děti! Právě pro děti budou připraveny jízdy na poníkovi, dětská dílna, ale i Nemocnice pro medvídky. „Bohatý odpolední program vyvrcholí koncertem Anny K.," doplňuje nabídku Simona Mikysková.

KDO JE ZVÁN?

Všichni, jimž není lhostejný osud rodin, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně.
Jablonné se loni stalo prvním Městem dobrých andělů v České republice. Strategií nadace je transparentní a pravidelná pomoc, v současné době podporuje téměř 60 000 dobrovolných dárců. „Přímo na místě jsme zřídili registrační místo, kde se kdokoli mohl zaregistrovat a stát se Dobrým andělem. Každý tak mohl udělat něco dobrého pro druhé, pro město i pro sebe," přibližuje organizátorka.
Jablonné nad Orlicí následovala další města a obce jako Krupka, Zvole, Brandýsek, Babice u Říčan a další. „Věříme, že se k projektu ´Zde bydlí Dobří andělé´ přidají i ještě další města, obce, čtvrtě či osady. Pro všechny zmíněné máme připravena speciální loga, která si mohou umístit například na webové stránky či informační tabule," dodává spoluzakladatel nadace Petr Sýkora.

(tz, zr)