„Celkem  lze hovořit o tisíci návštěvnících, což na první úvodní ročník není špatné číslo," myslí si a srdečně zve diváky i na letošní festival.

„Letos budou opět na programu tři večerní představení pro dospělé a tři dětská odpolední představení. Úvodní večer bude jako loni zakončen hudební produkcí," vypočítává Ondřej Sedláček.

Představení pro dospělé budou začínat v devatenáct hodin, představení pro děti ve čtyři odpoledne.
Na potštejnském hradě se letos předvede řada divadelních souborů. Zahraje tu například vamberecký ochotnický soubor Zdobničan, který nastudoval pohádku Honza a kouzelnice Bambulína.

A chybět rozhodně nebudou ani místní ochotníci z Ochotnicko-čtenářské besedy Orlice.

Ti si připravili rovnou dvě představení – jedno pro ty nejmenší a druhé pro jejich rodiče. Festival zahájí v pátek od sedmi večer hrou Chlapi jsou divný aneb Jak to vidí ženy  a v pondělí ve čtyři odpoledne zakončí pohádkou Jak čarodějnice Popleta čarovala pohádku.
Kromě zmíněných dvou ochotnických souborů přijede i loutkové divadlo Maminy z Jaroměře  s pohádkou Kocour v botách, Divadlo Na Vísce či Divadelní spolek Na skále.

Pátek 4. července
18:30 Slavnostní zahájení
19 hodin: premiéra hry pro tři herečky a (nejen) pánské publikum Chlapi jsou divný aneb Jak to vidí ženy, Ochotnicko-čtenářská beseda Orlice
20:30 Koncert skupiny YELLOW CAB
Sobota 5. července
16 hodin: Honza a kouzelnice Bambulína, Divadelní spolek Zdobničan

19 hodin:
Postel pro anděla, Divadelní spolek Na skále
Neděle 6. 7.
16 hodin: Kocour v botách
Loutkové divadlo MAMINY
19 hodin: Bond a tři ženy navíc
Divadlo Na Vísce

Pondělí 7. července
16 hodin: Jak čarodějnice Popleta čarovala, Ochotnicko-čtenářská beseda Orlice

16:30 Slavnostní zakončení