Pondělí 31. října
Na tiskové konferenci ústecké radnice se hovořilo mj. o programu letošního Ústeckého adventu, který byl redukován na jeden den. Rozsvícení vánočního stromu doplněné kulturními vystoupeními a jarmarkem se uskuteční 27. listopadu.
Úterý 1. listopadu
Čtyři hasičské jednotky zasahovaly v úterý v noci ve firmě Reiter ve Dvořisku, kde hořel hydraulický lis. Kromě lisu museli hasiči uhasit i střechu budovy.
Středa 2. listopadu
Na ústecké radnici se uskutečnilo setkání vedení měst Ústí nad Orlicí a Česká Třebová. Radní hovořili mj. o sociálních službách nebo městské dopravě.
Čtvrtek 3. listopadu
V českotřebovském kině Svět bylo slavnostně zahájeno promítání 3D projekce. Pozvaným hostům byl promítnut český snímek „V peřině“.
Pátek 4. listopadu
Jak Deník informoval, Krajský soud v Hradci Králové poslal na 16 let do vězení Iva Hovorku za žhářský útok na čtyřčlennou rodinu v České Třebové. Údajný strůjce útoku Roman Klimeš odešel od soudu se zprošťujícím rozsudkem.
Sobota 5. listopadu
V lanškrounské Oboře pokračovalo cvičení roty aktivních záloh Krajského vojenského velitelství v Pardubicích a sborů dobrovolných hasičů v Lanškrouně a v Dolním Třešňovci.
Neděle 6. listopadu
Lanškrounské kino se chystá na uzavření. Od 8. do 18. listopadu projde rekonstrukcí jeho promítací zařízení, kino přejde na digitální projekci 2D filmů.