Ne všichni ovšem vědí, že cirkus slavného jména stále působí. A stále má příznivcům cirkusového umění co nabídnout.   V těchto dnech stojí jeho šapitó v ústeckých Hylvátech.
„Program je bohatý. Připravili jsme hodně náročnou drezúru, kterou se můžeme pochlubit  jako jediný cirkus v Čechách. Mimo jiné vystoupí tři indické slonice," přiblížil Deníku jedno z největších lákadel současného programu Hynek Navrátil. Jak dodal, v drezúrním umění patří Cirkus Humberto mezi světovou špičku, předvádí drezúru slonů, medvědů, somálských lvů,  velbloudů, afrických zeber, dromedárů, koní, poníků, asijských lam či královských pudlíků.  Tým cirkusu se skládá z artistů z celé Evropy. Z artistických show pak návštěvníci uvidí mj. ekvilibristiku, akrobacii na létajících popruzích, akrobaty na nožním žebříku či nožní žonglování.
Do Ústí nad Orlicí se česko-slovenský Cirkus Humberto  vrací po více než patnácti letech, jeho šapitó se tyčí v prostoru mezi parkem a hasičskou zbrojnicí v Hylvátech.

Hrajte o vstupenky

S Orlickým deníkem můžete hrát o deset vstupenek pro dva na jedno z představení Cirkusu Humberto. Stačí, když co nejrychleji a správně odpovíte formou sms zaslané na telefon 606 684 449 na tři otázky: 1. Kdo je autorem proslulého románu Cirkus Humberto? 2. Kdo hrál v televizním seriálu Cirkus Humberto roli jednoho z hlavních protagonistů Vaška? 3. Kdo tento seriál režíroval?
Jména výherců vstupenek přineseme v pátečním vydání Orlického deníku. Výherci si pro ně budou moci během pátku přijít do naší redakce na Masarykově ulici 96 v Ústí nad Orlicí. „Volňásek" pro dva diváky pak budou moci využít během pátku, soboty nebo neděle.

Představení Cirkusu Humberto
v Ústí nad Orlicí:

Středa 17. 7.              17.30 hodin
Čtvrtek 18. 7.            17.30 hodin
Pátek 19. 7.               17.30 hodin
Sobota 20. 7.            17.00 hodin
Neděle 21. 7.             11.00 hodin
Hylváty, prostor u „hasičárny"