"Nezlobte se, ale dále bych to již nekomentovala. V nejbližších dnech proběhne koaliční jednání a já pevně věřím, že se potom všichni začneme věnovat tomu, co nás čeká a hlavně s pozitivním dopadem pro rozvoj našeho města," odepsala Deníku v pátek odpoledne Nejedlá (Nestraníci s podporou Třebováků PRO Zdraví a Sport).

Už v minulých dnech se k záležitosti podobně obecně vrátili Řehák i Netolický (oba 3PK).

Více jsme psali:

"Nebudu se vyjadřovat. Včerejší vyjádření (z jednání zastupitelstva  - pozn. red.) je dostatečné," uvedl už v úterý na žádost Deníku o konkrétnější reakci Netolický.

Obecné roviny se držel v úterním prohlášení na městském facebooku i Řehák. „Osobně mě mrzí, že se paní místostarostka rozhodla vedení města opustit. Chtěl bych jí poděkovat za rok a tři čtvrtě spolupráce, a to i přes některé dílčí neshody, které popsala ve své řeči. V současné době je příliš brzy na to, abychom mohli předjímat, v jakém složení bude vedení města pracovat po zbytek volebního období,“ napsal Řehák.

I on ale podobně jako Nejedlá poukázal na to, že o dalším postupu bude jednat s partnery v zastupitelstvu.

Celé vyjádření Zuzany Nejedlé na pondělním jednání zastupitelstva najdete ZDE, v záznamu z jednání je odkaz již nastaven v čase 1:28:50, následuje i krátká reakce Martina Netolického a starosty města Zdeňka Řeháka.

Mohlo by vás taky zaujmout: Kam (nejen) na Orlicku o víkendu? Vítání prázdnin, parní vlaky i festivaly


close Tipy na víkend info Zdroj: Koláž Deník zoom_in Tipy na víkend