„Druhou úrovní je setkání starostů a dalších zástupců obcí, které se uskuteční od deseti hodin dopoledne v sále Obecního úřadu v Sázavě. Obce vypravily autobusy, ale neformálního setkání se zúčastňují i další občané se svými automobily, vždyť se také některé rodiny navzájem spřátelily a rády se navštěvují. V Albrechticích u Lanškrouna je to již páté setkání, poslední bylo v roce 2000,“ řekl starosta Jaroslav Novák.

Setkání začne představením obcí a týmů v sobotu v osm hodin ráno na albrechtickém hřišti. Po finálovém utkání a slavnostním vyhlášení výsledků vpodvečer zde vypukne ve dvacet hodin veselice. K tanci a poslechu zahrají Švagři a D.J. Kofola – Josef IX. Pro návštěvníky a účastníky akce bude připraven informační bulletin s historií „Štítu“ a samozřejmě bohaté občerstvení. Očekávána je účast reprezentantů obcí s názvem Albrechtice z Těšínska, Novojičínska, Opavska, Bruntálska, Mostecka, Jablonecka, Písecka a Rychnovska.

Štít Albrechtic 2007 34. ročník setkání obcí s názvem Albrechtice z celé ČR

sobota 23. června 2007

sportovní areál Albrechtice a hřiště Sázava

V sobotu 23. června 2007 se bude konat již 34. ročník v Albrechticích u Lanškrouna, setkání se v této obci nedaleko Lanškrouna uskuteční již popáté (předchozí: 1979, 1986, 1993 a 2000). Pro návštěvníky , účastníky setkání a ostatní zájemce je vydána podrobná informační brožura o Štítu Albrechtic 2007, ve které je zmapována historie Štítu, výsledky turnajů, propozice, program, aj.

Program 34. ročníku Štítu Albrechtic 2007

8.00 hodin Zahájení 34. ročníku Štítu Albrechtic 9.15 – 14.45 hodin Fotbalový turnaj hráčů z obcí s názvem Albrechtice na hřišti v Albrechticích Skupina A – Albrechtice u Lanškrouna, Lesní Albrechtice, Albrechtice nad Orlicí, Albrechtice u Čes. Těšína a na hřišti v Sázavě Skupina B - Velké Albrechtice, Albrechtice nad Vltavou, Albrechtice v Jizerských horách, Město Albrechtice 10.00 hodin Setkání starostů a zástupců zúčastněných obcí (OÚ Sázava) 16.00 hodin Utkání o 3. místo (hřiště Albrechtice) 17.00 hodin Finálové utkání (hřiště Albrechtice) 18.30 hodin Slavnostní vyhlášení výsledků fotbalového turnaje (hřiště Albrechtice) 19.30 hodin Veselice (sportovní areál Albrechtice), vystoupí skupina Švagři a diskotéka D.J. Kofola-Josef IX. Pro všechny je připraveno bohaté občerstvení a doprovodný program.