Žáci ze třídy 1. A ze Základní školy U Dvora v Letohradu.Zdroj: Deník/ Iveta Nádvorníková

ŽÁCI Z 1.A ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY U DVORA V LETOHRADU
s paní učitelkou Jitkou Faltusovou a asistentkou Zuzanou Kulaxidisovou.

Do třídy chodí: Matouš Adamec, Michal Adamec, Ondřej Beneš, Ellen Celarová, Marek Dostál, Dominik Duspiva, Claudia Mariella Eindhoven, Emma Franková, Nela Franková, Anna Honzátková, Ema Hrubá, Laura Jánská, Klára Kopecká, Daniel Krejsa, Sabina Kubíčková, Petr Lipenský, Artem Lučynskyj, Eliáš Maleček, Justýna Mikysková, Trung Duc Nguyen, Štěpánka Novotná, Matouš Novotný, Jan Patočka, Natálie Richterová a Dominik Švub.

„Letošní prvňáčci se do školy těší, je to šikovná třída. Děti se toho už hodně naučily a zdá se, že to bude dobrá parta. Některé se znají ze školky, ale jsou tady i děti z okolních vesnic. Přeji žákům, aby se jim dařilo, cítili se ve škole dobře a počáteční elán jim vydržel co nejdéle,“ přeje svým školákům třídní učitelka Jitka Faltusová.

Žáci ze třídy 1. B ze Základní školy U Dvora v Letohradu.Zdroj: Deník/ Iveta Nádvorníková

ŽÁCI Z 1.B ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY U DVORA V LETOHRADU
s paní učitelkou Marcelou Müllerovou.

Do třídy chodí: Nikola Bieliková, Alena Hauptová, Filip Hulinský, Laura Kacálková, Anna Kettnerová, Tomáš Krejsa, Nela Kusá, Terezie Lukesová, Daniel Macháček, Adéla Marková, Mirka Marková, Anna Martincová, Libuše Petrová, Nela Plívová, František Stejskal, Ela Šlezingerová, Klára Šťovíčková, Jakub Petr a Barbora Petrová.

„Děti se do školy moc těší, užívají si to tady. Děvčata mají málo spolužáků, je to spíše holčičí třída. Myslím si, že do budoucna budou tyto děti moc šikovné a přeji všem, aby se jim líbilo v dalších ročnících jako nyní v první třídě,“ vzkazuje svým žáčkům třídní učitelka Marcela Müllerová.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Komenského v Letohradu.