Ten měl v pátek odejít na houby, avšak do večerních hodin se nevrátil. Pátrání začalo v pátek před 20. hodinou, v noci policisté pátrali po nemocnicích a restauracích, na místo přiletěl i vrtulník s termovizí. Muže však nenašli. V sobotu po muži pátralo skoro 110 lidí. „Pána jsme našli v 10.20 hodin, bohužel nejevil známky života,“ dodala policejní mluvčí Iveta Lehká.

Smutný konec nemělo jen pátrání po 64letém muži na Lanškrounsku. Policisté byli v sobotu přivoláni do Letohradu k náhlému úmrtí mladé ženy. Událost byla zaznamenána po poledni, když muž našel v bytě svou 28letou přítelkyni. „Přivolaný lékař už mohl jen konstatovat smrt. Ke zjištění příčin úmrtí byla nařízena pitva. Případem se policisté zabývají,“ informovala mluvčí.

Další nešťastná událost se odehrála už v pátek. Odpoledne přivolala posádka vozidla jedoucího mezi Sruby a Dobříkovem pomoc ženě, která ležela s jízdním kolem na silnici. Jednaosmdesátiletá žena musela být s vážnými zraněními letecky transportována do nemocnice. Žena pravděpodobně havarovala, na místě se nenašla brzdná dráha jiného vozidla. „Příčiny nehody jsou v šetření,“ dodala mluvčí Iveta Lehká.