Snad osobní problémy dovedly mladého muže z Pardubicka málem až mezi řadu obětí autonehod. Na začátku všeho stály problémy v osobním životě.

Vše začíná na čerpací stanici v Dražkovicích. Mladý muž tady už pravděpodobně posílen alkoholem sedá do osobního automobilu a způsobuje dopravní nehodu. V té chvíli už vozidlem přejíždí vysoký obrubník. Zůstávají po něm jen smykové čáry. Na místo vyjíždějí policisté. Místní lidé muže znají a posílají hlídku k jeho domu. Policisté se snaží auto s nebezpečným řidičem vypátrat dříve, než způsobí tragedii. Před domem najdou však jen další smykové stopy. Auto je pryč.

To už ale přichází další zpráva ze Starých Čívic, kde v té chvíli probíhá boj o život hledaného muže.

Jeho vozidlo proletělo obcí snad stopadesátikilometrovou rychlostí! Až před koncem obce, směrem na Přelouč, ztratil v pravotočivé zatáčce kontrolu nad vozidlem a vyletěl do pole. Cestou přerazil sloup veřejného osvětlení. Drama však teprve začíná. Auto, se kterým náraz smýknul po poli, začíná navíc hořet. Mladík, kterého náraz odhodil na zadní sedadlo, leží s rozbitou hlavou v bezvědomí. Život mu zachránila pohotová reakce okolojedoucích řidičů.

S pomocí asi pěti hasicích přístrojů z vlastních vozidel požár v motoru zadrží až do příjezdu hasičů. Ti oheň zlikvidují definitivně a rychle vyprošťují krvácejícího muže z auta a předávají jej do rukou záchranné služby.

"Měl obrovské štěstí, že přežil. Nebýt pomoci těch dalších řidičů, tak v tom autě uhořel," řekl na místě jeden z dopravních policistů. "Snažili jsme se jej vypátrat dřív, než se stane nějaké neštěstí, což se bohužel nepodařilo včas," dodal policista.

Nešťastný mladík, který v záchrance nabyl vědomí, se záchranářům za své jednání omlouval. Dokonce měl přiznat i to, že před jízdou požil i větší množství tvrdého alkoholu. Důvodem měla být nešťastná láska. Smrt, kterou hledal za volantem, však tentokrát naštěstí odešla s nepořízenou.