Ta se právě nic netušíc, už za tmy, kolem 18. hodiny vracela z atletického tréninku. Obžalovaní ji přepadli a odvlekli do blízkého parčíku, kde po ní násilím požadovali vydat mobil a peníze. Peníze neměla, na mobil si nevzpomněla, a když chtěla křičet o pomoc, ještě více jí zkroutili zápěstí.
„V ulici ji obžalovaný Robert Lakatoš s nezletilým chytili každý z jedné strany v jejím podpaží a proti její vůli, kdy se jim snažila bezvýsledně vytrhnout, ji za jejího křiku a volání o pomoc odvlekli do přilehlého parčíku a dále ke garážím. Tam nebylo žádné osvětlení a už na ně dle předchozí domluvy čekali další obžalovaní,” píše se v obžalobě.
Po všech útrapách u garáží pak dívku od znásilnění uchránila snad jen skutečnost, že se kumpáni mezi sebou nemohli dohodnout, komu vlastně patří.
„Obžalovaný Karel Šárközi jí pak ještě sáhl na prsa přes oblečení a pokusil se bezvýsledně rozepnout pásek u kalhot, ale potom se mezi sebou začali dohadovat, komu z nich poškozená vlastně patří,” tvrdí obžaloba. Robert Lakatoš měl dívku nakonec na zemi ještě kopnout do břicha.
„U poškozené se rozvinuly jednak posttraumatická stresová porucha a jednak panická porucha, kterými trpí až do současnosti. Konkrétně jsou to poruchy spánku, nezletilá trpí sny s obsahem traumatu, vtíravými myšlenkami ohledně prožitého traumatu a má strach chodit z domu sama. V březnu 2011 se pod vlivem nespavosti a vtíravých myšlenek opakovaně sebepoškodila,” dodává obžaloba.
Násilníci se budou zpovídat z trestného činu loupež.

(kim)