Po některých se ale po skončení vysílání jako by slehla zem. Z povědomí tak zmizela i Karolína Pavlíková z Poličky, finalistka třetí řady České SuperStar. Ne však proto, že by zpívat nechtěla. Naletěla Davidu Pažoutovi. Ten má zřejmě na svědomí více zpackaných osudů a ve svých kapsách stovky tisíc vylákaných korun.

„Zpackal mi kariéru,“ tvrdí Karolína Pavlíková. Spousta lidí se jí ptá, proč nezpívá. Podle ní za to může právě David Pažout, který ji měl zastupovat. „Čerstvě jsem vylezla ze superstar. Byla jsem mladá a nezkušená. Nabídl se, že mi bude dělat manažera. Netušila jsem, že je to podvodník,“ vzpomíná finalistka. Žádný koncert nedomluvil, protože lidé ze světa showbyznysu od něj raději dali ruce pryč. Navíc Karolínu Pavlíkovou připravil o téměř padesát tisíc korun a poškodil její jméno. Nejen ona by ráda viděla manažera, developera v showbyznysu, zprostředkovatele dotací a sňatkového podvodníka za mřížemi. Upozornila na něj již prostřednictvím bulváru před čtyřmi lety. Chtěla varovat ty, kteří by se mohli stát jeho obětí. Ovšem podle ní až nyní poškození podávají hromadnou žalobu.

„Evidujeme více než deset trestních oznámení. Je docela možné, že šestadvacetiletý muž z Jablonce nad Nisou páchal podobnou činnost i v dalších částech republiky,“ sdělil Pavel Šváb, mluvčí brněnské policie. Potvrdil, že kriminalisté skutečnosti prověřují a zmiňovaný muž je zatím na svobodě.