V expozicích Královéhradeckého a Pardubického kraje zajišťovala prezentační materiály Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko ve spolupráci s pracovníky z informačních center Orlické Záhoří, Letohrad a Tvrzi Orlice.
Nepřehlédnutelným se stal Letohrad, který zviditelnili čeští biatlonisté na zimní olympiádě v Soči. „Jedná se o historicky nejúspěšnější zimní olympiádu, na které se letohradský rodák a člen místního biatlonového klubu Ondřej Moravec podílel celkem třemi ´plackami´ z drahých kovů. Setkání fanoušků s Ondřejem Moravcem proběhne ve čtvrtek v šestnáct hodin na Václavském náměstí v Letohradu," připomněla ředitelka Destinační společnosti Orlické hory a Podorlicko Petra Smrčková.
Orlické hory a Podorlicko navázaly spolupráci s cestovní kanceláří z Trutnova a jejím prostřednictvím nabízí klientům řadu zajímavých pobytových a zážitkových balíčků.
Na veletrhu Holiday World destinační společnost prezentovala také Kartu hosta, kterou od července roku 2013 odměňuje návštěvníky za to, že přijeli na návštěvu.

Nejbližší akce v destinaci

• Setkání s olympionikem Ondrou Moravcem v Letohradu 27. 2.
• Vodácký den v Chocni 8. 3.
• Rampušák 2014 15. 3.
• Velikonoční řemeslný jarmark na Kopečku 12. 4.
• Šlitrovo jaro Rychnov nad Kněžnou 27. 4.

(ps, daf)