Velká cena pokračovala o víkendu v Rotneku, tedy Letohradu-Červené. Vítězství si už potřetí ziskem dvaceti bodů nenechali vzít muži Bystřece B. Dobře se dařilo i domácím, kteří skončili druzí před Turovem. Celkem v kategorii mužů závodilo osmnáct mužstev.
V rekordním čase útok v Rotneku zvládly ženy z Letohradu-Orlice, na časomíře se jim rozsvítil čas 16,95 sekundy. Druhé skončily hasičky z Dolního Třešňovce a třetí Česká Rybná. O body na trati se sklopnými terči bojovalo deset družstev.

Útočit se bude v Mladkově

Průběžné pořadí Velké ceny vede po pěti závodech mezi muži Bystřec B s 88 body, druhý je Letohrad s 57 body a třetí Bystřec A, který má na svém kontě 55 bodů, před dalšími týmy má však náskok jen pár bodů. Tabulce žen s 60 body vévodí  Letohrad-Orlice. Letohrad nasbíral 44 body a Dolní Třešňovec 41 bod.
V sobotu bude Velká cena pokračovat závodem v Mladkově. O týden později se o body bude bojovat v České Třebové, kde se tradičně závodí v centru města – na Novém náměstí. Poté si dá soutěž téměř třítýdenní přestávku.