Skupina Agel podnikatele Tomáše Chrenky poskytuje zdravotní péči napříč střední Evropou. V České republice provozuje 14 nemocnic, řadu poliklinik a do skupiny patří také síť lékáren a laboratoří. Některé z nich nachází působiště také v Pardubickém kraji.

V České Třebové najdeme polikliniku která patří do skupiny Agel. Ta pacientům poskytuje preventivní lékařské prohlídky, kožní, neurologickou, kardiovaskulární i psychologickou ambulanci. Pracoviště zde mají praktičtí lékaři a součástí je také laboratoř klinické biochemie. Do skupiny Agel patří i lékárna, která je součástí komplexu polikliniky.

V Pardubicích pak pod záštitou skupiny působí kardiologické centrum na Masarykově náměstí. To bylo otevřeno v roce 2015 a údajně se jedná o jedno z nejmodernějších kardiologických pracovišť v republice.

Roman Prymula se k poradenství pro skupinu odmítl vyjádřit s vysvětlením, že nebude komentovat své soukromé aktivity. Součástí skupiny Agel je také firma Avenier, která v Česku distribuuje vakcíny společnosti Moderna. Podle informací Českého rozhlasu by se Avenier mohl postarat o případnou distrubici prozatím neschválené ruské vakcíny Sputnik V.