1. místo UO0101 Miroslav Tesař, Č. Třebová 11 74
2. místo UO0065 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 5 68
3. místo UO0038 Jiří Pešek, D. Libchavy 8 62

UO0001  Ivana Nováková, Ústí n. O. 5 59
UO0038 Petr Kříž, Choceň -1 59
UO0023 Marie Marková, Č. Třebová 8 57
UO0060 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 8 56
UO0059 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 8 56
UO0057 Markéta Matoušková, V. Mýto 8 56
UO0008 Josef Stasiowski, Lanškroun 8 56
UO0007 Pavel Stasiowski, Lanškroun 5 56

Osmé kolo podzimní Tip ligy přineslo štěstí Liboru Diblíkovi ze Sopotnice.  Těch, kdo získali nejvíc bodů (11), bylo sice víc, o jeho prvenství ale rozhodla „supertrefa". Z OP II. třídy se Libor Diblík vyšvihl do krajského přeboru.  Gratulujeme!

2. LIGA
UO0130    Stanislav Voženílek, Choceň    5    56
UO0039    Václav Fajfr, Choceň    -1    56
UO0089    Milan Kopecký, Č. Třebová    0    54
UO0150    Jiří Držmíšek, Choceň    8    53
UO0067    Roman Páral, V. Mýto    5    53
UO0112    Pavel Bucháček, Řetová    2    53
UO0082    Vladimír Mlynář, Klášterec n. O.    2    53
UO0006    Martin Rybka, Č. Třebová    2    53
UO0002    Jiří Volf, Ústí nad Orlicí    -1    53
UO0022    Vlastimil Marek, Č. Třebová    8    51
UO0033    Lukáš Kmoníček, Č. Třebová    8    50
ČFL
UO0030    Jan Přívratský, Č. Třebová    8    50
UO0141    Milan Pustaj, Č. Třebová    5    50
UO0054    Ludvík Sponner, Jaroslav    5    50
UO0105    Matěj Stránský, Řetová    5    50
UO0115    František Kovář, Přívrat    8    48
UO0041    Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota    0    48
UO0122    Tomáš Halbrštát, Letohrad    11    47
UO0061    Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí    8    47
UO0019    Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová    8    47
UO0058    Radek Matoušek, V. Mýto    5    47
UO0088    Libor Stránský, Č. Třebová    5    47
DIVIZE
UO0124    Martin Štusák, Jablonné n. O.    5    47
UO0128    Jana Vrabcová, Choceň    5    47
UO0127    Stanislav Vrabec, Choceň    5    47
UO0152    Petr Vyhnálek, Letohrad    5    47
UO0135    Veronika Cinková, Č. Třebová    2    47
UO0104    Silvie Stránská, Řetová    2    47
UO0098    Jolana Špačková, Sopotnice    2    47
UO0080    Renata Tauchmanová, V. Mýto    -1    47
UO0037    Jindřiška Křížová, Choceň    -4    47
UO0040    Lucie Křížová – Fajfrová, Choceň    -4    47
UO0084    Zdeněk Kysilka ml., České Heřmanice    -4    47
KP
UO0042    Marie Turková, Koldín    0    45
UO0144    Libor Diblík, Sopotnice    11    44
UO0046    Antonín Pácha, Jablonné n. O.    8    44
UO0064    Gabriela Khýnová, V. Mýto    5    44
UO0056    Láďa Matoušek, Sruby    5    44
UO0017    Karel Dobroucký, Choceň    2    44
UO0129    Lukáš Ješina, Sruby    2    44
UO0116    Lubomír Kopecký, Č. Třebová    2    44
UO0014    Oldřich Kubík, Choceň    2    44
UO0107    Radek Pešek, Libchavy    -1    44
UO0066    Josef Khýn, V. Mýto    -4    44
I.A
UO0021    Jaroslav Chudoba, Třebovice    8    41
UO0063    Miroslav Záleský, Tisová    8    41
UO0090    Markéta Hyksová, Č. Třebová    5    41
UO0137    Leoš Jantač, Lanškroun    5    41
UO0045    Marie Páchová, Jablonné n. O.    5    41
UO0097    Roman Špaček, Sopotnice    5    41
UO0047    Jan Chládek, Rudoltice    2    41
UO0031    Jiří Macháček, Semanín    2    41
UO0010    Andrej Olenočin, Lanškroun    2    41
UO0009    Jindřiška Olenočinová, Lanškroun    2    41
UO0136    Milan Eliáš, Č. Třebová    -1    41
I.B
UO0094    Michal Kolář, Ústí nad Orlicí    -1    41
UO0003    Jiří Volf ml., Ústí nad Orlicí    5    40
UO0100    David Tutua, Řetová    11    39
UO0011    Jiří Herynek, Rudoltice    8    39
UO0123    Lenka Halbrštátová, Letohrad    8    38
UO0004    Karel Hála, Č. Třebová    5    38
UO0143    Milan Tomek, Rudoltice    5    38
UO0140    Vladimír Fikejs, Žamberk    2    38
UO0102    Martin Ráb, D. Libchavy    2    38
UO0096    Iva Sedláková, Ústí nad Orlicí    2    38
UO0076    Michaela Šedivá, V. Mýto    2    38
OP II.
UO0048    Pavel Bambušek, Rybník    -1    38
UO0051    Pavel Dvořák, Choceň    11    37
UO0034    Simona Kmoníčková, Č. Třebová    8    37
UO0113    Pavel Jedlínský, Sopotnice    0    36
UO0043    Jiří Turek, Koldín    0    36
UO0005    Milan Routek, Č. Třebová    2    35
UO0026    František Janele, Svitavy    -1    35
UO0085    Zdeněk Kysilka st., České Heřmanice    -4    35
UO0083    Jaroslava Kysilková, České Heřmanice    -4    35
UO0133    Petr Němec, V. Mýto    -4    35
UO0159    Petr Dalecký, Vysoké Mýto    8    34
OP III.
UO0093    Radoslav Kroupa, Ústí nad Orlicí    11    32
UO0119    Vladimír Dostál, Králíky    8    32
UO0145    Roman Diblík, Sopotnice    5    32
UO0146    Josef Diblík, Sopotnice    2    32
UO0095    Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí    2    32
UO0086    David Veselý, Letohrad    0    32
UO0087    Miroslav Veselý, Letohrad    0    32
UO0120    David Dostál, Králíky    -1    32
UO0111    Pavla Lejsková, Pardubice    -1    32
UO0110    Božetěch Šejnoha, Ústí nad Orlicí    0    31
UO0024    Petr Poldauf, Č. Třebová    8    30
OP IV.
UO0149    Zdeněk Lukes st., Ústí nad Orlicí    8    29
UO0092    Tomáš Kroupa, Ústí nad Orlicí    5    29
UO0132    Jiří Šejna, Choceň    5    29
UO0016    Čeněk Brebis, Žamberk    2    29
UO0020    Hana Čečerová, Č. Třebová    2    29
UO0072    Václav Šplíchal, V. Mýto    2    29
UO0118    Josef Pokorný ml., Č. Třebová    0    29
UO0074    Václav Krásný, V. Mýto    -1    29
UO0027    Pavel Broulík, Třebovice    8    27
UO0114    Jana Jedlínská, Sopotnice    0    27
UO0035    Ladislav Kmoníček, Č. Třebová    -1    27
ČEKATELÉ
UO0044    Miroslav Absolon, Žamberk    8    26
UO0134    Pavel Krištof, Č. Třebová    2    26
UO0055    Stáňa Matoušková, Sruby    2    26
UO0049    Petr Bambušek, Rybník    -1    26
UO0078    Barbora Filipová, V. Mýto    -1    26
UO0108    Josef Lejsek, Pardubice    -1    26
UO0050    Petr Dvořák, Choceň    8    25
UO0036    Olda Ezr, Rybník    2    23
UO0142    Josef Pokorný st., Němčice    2    23
UO0125    Martin Štusák ml., Jablonné n. O.    2    23
UO0053    Ondřej Jeřábek, České Heřmanice    0    23
UO0070    Filip Ryant, V. Mýto    -1    23
UO0052    Jindřich Dvořák, Choceň    8    22
UO0029    Roman Müller, Č. Třebová    2    21
UO0117    Lucie Kovářová, Přívrat    -1    21
UO0081    Františka Tlapáková, V. Mýto    2    20
UO0099    Michal Tomášek, Sopotnice    0    20
UO0075    Evžen Filip, V. Mýto    -1    20
UO0069    Květa Gabrielová, V. Mýto    -4    20
UO0121    Petra Filipová, Lichkov    0    19
UO0018    Miroslav Absolon ml., Žamberk    5    18
UO0028    Daniel Broulík, Třebovice    5    18
UO0073    Milan Šplíchal, V. Mýto    0    18
UO0106    Jiří Stránský, Řetová    5    17
UO0153    Luboš Jetmar, Ústí nad Orlicí    -1    17
UO0156    Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 180    0    15
UO0071    Hana Ryantová, V. Mýto    0    15
UO0077    Jakub Šedivý, V. Mýto    0    15
UO0062    Martin Janoušek, Brandýs n. O.    -4    14
UO0151    Bohumil Klimeš, Zámrsk    0    13
UO0154    Martin Kaplan, Sopotnice    8    12
UO0155    Adam Pražák, Ústí nad Orlicí    0    12
UO0012    Štěpánka Kubove, Rudoltice    -1    12
UO0147    Ondřej Pávek, Ústí nad Orlicí    0    11
UO0068    Zdeněk Ryant, V. Mýto    0    10
UO0139    Eduard Ditzel ml., Ostrov    0    7
UO0161    Božena Lukešová, Ústí nad Orlicí    5    6
UO0158    Jiří Gabriel, Vysoké Mýto    0    6
UO0157    Karel Halbrštát, Mistrovice 180    0    6
UO0015    Tamara Brebisová, Žamberk    2    5
UO0148    Milan Pávek, Ústí nad Orlicí    0    5
UO0131    Milena Žižková, Choceň    -1    5
UO0103    Lubomír Myšák, Němčí    0    3
UO0126    Jirka Štusák, Jablonné n. O.    0    3
UO0013    Oldřich Dostál, D. Čermná    -1    3
UO0160    Štěpán Šedivý, Vysoké Mýto    0    1
UO0025    Jakub Šindelář, Č. Třebová    0    0
UO0109    Josef Novák, Pardubice    -1    -1
UO0079    Jana Tauchmanová, V. Mýto    0    -2
UO0032    Bohumil jasanský, Dlouhá Třebová    0    -6

UPOZORNĚNÍ PRO VÍTĚZE!
Prosíme vítěze 8. kola Libora Diblíka,  aby se nám ozval na tel. číslo 724 795 667 a domluvil se na převzetí výhry.

Výsledky osmého kola
1. Kutná Hora – Ústí n. O. 1 (2:1)
2. Semily – Letohrad 2 (0:1)
3. Č. Třebová  – Živanice 1 (3:1)
4. Žamberk – MFK Chrudim B 1 (2:0)
5. Libchavy – Bítovany 0 (1:1)
6. Lanškroun B – Ústí n. O. B 1 (3:1)
7. Tatenice – Sopotnice 2 (2:3)
8. Těchonín – Č. Heřmanice 1 (5:4)
9. Žichlínek – Kunvald 2 (1:5)
10. D. Třešňovec – Jehnědí 1 (6:0)

Supertrefa 42