Benefiční internetová aukce potrvá do 4. prosince a zatímco vloni vybrané peníze posloužily na nákup služebního vozidla, letos poputují na úpravu a tisk knihy dobré praxe pro zaměstnavatele „Pracujeme“ a kurz první pomoci pro uživatele organizace Rytmus východní Čechy, o.p.s.

Na své si v letošním roce přijdou sběratelé předmětů se sportovní tématikou. Dražbu podpořili, krom patrona aukce – držitele stříbrné medaile z OH v Riu Jaroslava Kulhavého, také biatlonista Ondřej Moravec a fotbalista Václav Kadlec. „Dražit se tak budou například kopačky, přilba, startovací číslo či dres – každý s vlastnoručním podpisem sportovce,“ zve k účasti na aukci projektová manažerka společnosti Rytmus východní Čechy Hana Kombercová.

Na stránkách aukce.rytmusvychod.cz se můžete prostřednictvím e-mailové adresy zaregistrovat a poté virtuálně přihazovat na aukční předměty. „Přihazování na všechny položky končí ve shodný den, a to v pondělí 4. prosince. Různí se ovšem čas, do kdy je možné každý předmět či zážitek dražit – je proto třeba být ve střehu,“ zdůrazňuje s úsměvem Hana Kombercová.

Již šestý ročník tradiční benefiční internetové aukce tak nabídne možnost pořídit vánoční dárky pro blízké s trochou adrenalinu.