Kromě povinného poplatku 30 korun nic neplatíte a naopak můžete vyhrát ceny od našich sponzorů: firma Lektus dává metrák dietních masových výrobků, poliklinika Dopravního zdravotnictví Česká Třebová rehabilitační kúru nebo můžete strávit nádherný víkend v Tatrách (koukněte na web www.vilakalinciak.sk).

Kdo s námi může soutěžit?

Soutěžit mohou všichni, jde o to shodit největší procento své (nad)váhy.  Vyhlašovatelé jdou s kůží na trh a zveřejňují své proporce. K doktoru Leoši Středovi a šéfredaktorovi Karlu Pokornému se přidala  paní starostka města Lanš-
kroun Mgr. Stanislava Švarcová. Odvážná žena.

MUDr. Leoš Středa
Úvodní váha v dubnu 2012: 108 kg,
aktuální váha dnes: 104 kg, shodil 4 kg, výška 177 cm.
Body mass index klesl na 33,2 – stále obezita 1. stupně.

Karel Pokorný
šéfredaktor Orlického deníku.
Úvodní váha v dubnu 2012: 97 kg,
aktuální váha dnes: 96 kg, shodil první kilo,
výška 178 cm.
Body mass index klesl na 30,3 – ale stejně je to pořád obezita 1. stupně

Mgr. Stanislava Švarcová
starostka města Lanškroun.
Úvodní váha v květnu 2012: 77,3 kg
výška: 160 cm.

Zde je vyznání paní starostky. Její upřímnosti a odhodlání si organizátoři soutěže velmi váží.
„Pánové Karel Pokorný a Leoš Středa  se do mě pustili, že musím hubnout. Tím, že zveřejním svoji váhu v Orlickém deníku, budu mít motivaci k hubnutí nadmíru silnou. Veřejně se zavázat k redukci nadváhy. Když nezhubnu, tak to bude hodně velkej trapas. A to má být můj hnací motor.
Před časem jsem prohlásila, že klidně zveřejním výšku svého platu… ale nikdy ne to, kolik vážím. Pak za mnou přišel doktor Středa, zjistil, že mám body mass index přes 30, čímž patřím do kategorie obezita 1. stupně. Rozepsal mně dietní plán, který se jmenuje StředaLife. Člověk se u té jeho diety trápí o něco méně než u těch ostatních. Ale abych to ne- měla tak lehké, donutil mě zahájit vše víkendovou hladovkou. Sice můžu, a dokonce mám pít neslazené nápoje, ale celý den nesmím nic smlsnout. Docela se těším, jak to půjde dál. Vím, že ze mě nikdy nebude útlá žínka, křehká budu až jednou na rozptylové loučce. Ale obézní být nechci.
Svoji váhu tedy přestávám tajit a přidávám se k výzvě šéfredaktora Karla Pokorného. Pojďme se všichni s nadváhou přihlásit k tomu, že máme kila navíc, a společně se do hubnutí pustit. Zveřejnit svá jména, kila a cíle, kterých chceme společně dosáhnout. Skupina nadšenců, kteří budou hubnout a chtějí něco se sebou udělat."

close Lektus. zoom_in

close Poliklinika Česká Třebová. zoom_in