close Poliklinika Česká Třebová. zoom_in

close zoom_in

close Lektus. zoom_in

V redakci máme velkou radost z toho, jak se soutěž rozběhla. Pro většinu čtenářů nejsou motivací ani tolik ceny pro výherce jako možnost odborné porady. Odpověď na otázku „Jak zhubnout?" najdete v mnoha příručkách, ale obvykle už ne možnost se bezplatně poradit s lékařem. V naší soutěži je nabídka hubnutí kompletní. A především nehubnete sami, ale v kolektivu ostatních čtenářů.  A my se vám snažíme jít také příkladem.

Šéfredaktor Orlického deníku Karel Pokorný shodil za poslední týden další kilo. Přibližuje se tak vysněné metě, protože teď má 91 kg. Při jeho výšce 178 cm je jeho aktuální body mass index těsně nad 28. Má tedy nadváhu, ale období, kdy byl řazen do kategorie obezita, je dávno pryč. Od počátku soutěže zhubl o 6 kg.

Lanškrounská starostka  Mgr. Stanislava Švarcová hubne pomalu, ale jistě. Shazuje každý týden půl kilogramu. Stejně tomu bylo i v týdnu minulém, dnes má 73,5 kila. Osobně by ráda celé „shazování" urychlila, půl kilogramu týdně jí připadá málo. Na víkend dostane speciální očistnou kúru ze zázvoru a růžového octa, kterou jí doktor Leoš Středa rozepsal. Zázvor patří k potravinám, které urychlují spalování, a taková kúra může napomoci hubnutí urychlit.

MUDr. Leoš Středa má 99 kilogramů. Začínal na 108, takže 9 kilo je již dole. Čtenáři, kteří chodí do ordinace na kontrolu po dvou měsících, nám potvrzují, že je to na doktorovi pěkně vidět. Hubnutí jiných je jeho profese, sám ale začal hubnout až díky našemu deníku.

Rádi přinášíme příběhy úspěšných

Paní Olga Krupičková začínala na 103,5 kg. Tolik vážila 3. května, kdy se přihlásila do soutěže Orlického deníku. To už hubla, protože úplně na začátku vážila 105 kg. Soutěž si našla na internetu, v on-line vydání. Je z Roudnice nad Labem, tam Orlický deník nevychází, Roudničtí mají svůj Litoměřický deník. Dnes má 93,5 kilogramu. Paní Krupičková dříve pracovala jako dealerka Herbalife, diety LR, takže hubnutí se věnovala vlastně profesionálně. Možná tím se právě dopracovala k obezitě, bývá to osud mnohých, kteří opakovaně drží diety a jejich organismus se naučí přibírat i při přísném redukčním režimu.
„Ta dieta, co mi doktor  Leoš Středa rozepsal, je fantastická. Ani při hubnutí nemám hlad. Smí se jíst bez omezení, ale jen omezený okruh potravin, které mají málo sacharidů.  Držela jsem už různé diety, ale Středalife je doopravdy královna mezi všemi dietami.  Napadlo mě z té diety sepsat kuchařku. Každé jídlo vždycky nazdobím a pak vyfotím. Tak mě to moc baví. Vždycky se těším na ráno, že si skočím na váhu a každé deko, co jde dolů, mně udělá radost," píše Olga Krupičková.

close „Takto jsem vypadala na počátku hubnutí s dr. Středou.“ zoom_in

„Takto jsem vypadala na počátku hubnutí s dr.Středou."

close „Vínečko, plný talíř jídla… a přitom je to dieta, se kterou hubnu.“ zoom_in

„Vínečko, plný talíř jídla… a přitom je to dieta, se kterou hubnu."