Poliklinika Česká Třebová.

WEBOVÉ STRÁNKY DOKTORA LEOŠE STŘEDY NADVÁHA.CZ zde.

Ti, kteří souhlasí se zveřejněním svých fotek a úspěchů, jsou dobrou inspirací pro všechny ostatní, jenž s hubnutím stále váhají.

Nové přihlášky koncem září

Noví pacienti se budou moci do ordinace v Poliklinice Dopravního zdravotnictví v České Třebové přihlásit ve druhé polovině září. Včas uveřejníme telefonní čísla a e-maily, abyste si vyšetření do ordinace mohli sjednat.

Vyhlašovatelé se 
i přes léto drží

Karel Pokorný, šéfredaktor Orlického deníku, se drží na váze, které dosáhl. Splnil si svůj cíl, zhubl na 90, dokonce „závazek" překročil a dnes se drží kolem 88 kg. Díky dělené stravě shodil 9 kilogramů. Začínal jako obézní s body mass indexem přes 30, nyní je v kategorii nadváha, což je optimální.

Starostka Lanškrouna Mgr. Stanislava Švarcová, hubne z protagonistů nejobtížněji, ale i ona shodila už 5 kilogramů a její výsledky se staly inspirací pro mnoho obézních z Lanškrouna. Minulý týden měla váhu méně než 72 kilo, takže i ona se drží v kategorii nadváha a má body mass index pod třicítkou. Na počátku to tak ale nebylo, až teprve díky StředaLife dietě shodila skoro 6 kg.

MUDr. Leoš Středa mlsá v Asii, takže za poslední týden nic neshodil. Přesto je ale na váze 97, což je o 11 kg méně, než měl na začátku. V Macau je oblíbeným jídlem sušené maso, naštěstí to jeho dietě vyhovuje. Kromě toho zkouší čínské pobočky řetězce McDonald´s, zda mají i tam v nabídce dostatek čerstvých salátů.

Ezrovi z Rybníka jdou příkladem

Pan Olda Ezr mladší z Rybníka byl jeden z prvních, který zveřejnil své úspěchy na stránkách Orlického deníku. Jenže jemu nestačil jen jeho vlastní úspěch, on pro shazování kil přesvědčil také svou manželku. A v mailu, který od něj tento týden MUDr. Leoš Středa obdržel, stojí  stručná, ale výmluvná věta: Dobrý den, dnes 20. 8. 2012 naše ranní váhy: já 84,7 kg, manželka 64,4, kg…díky!!!
Začínali společně o čtvrt metráku těžší. V květnu, kdy jsme soutěž vyhlásili. A dnes už nehubnou, protože to už nepotřebují. Z kategorie obezita se přesunuli do kategorie normální tělesná hmotnost.  Při posledním vyšetření jim dr. Středa dietu ukončil a teď se udržují, aby se nová hmotnost zafixovala. Pan Ezr jejich společný zápas s nadváhou popsal takto: Dne 3.května  jsme s manželkou navštívili ordinaci hubnutí p. Leoše Středy poprvé a dostali jsme návod na dietu StředaLife, při které se hubne bez hladu. Já měl tehdy předplacenou krabičkovou dietu, tak jsem ji nejprve dobral. Od 14. května jsem přešel na nízkosacharidovou dietu od p. doktora a moje Štěpánka se do diety pustila se mnou.Výsledky byly opravdu velmi dobré a přesvědčivé. 
Olda Ezr ve svém dopise pokračuje: Hlavně můj úbytek tuku a obvodu cm na břichu byl „neskutečný". Když jsme se dostavili na konzultaci na konci července, tak jsme mohli dietu ukončit s tím, že bitvu jsme vyhráli, Štěpánka shodila 8 kg, já dokonce (i s krabičkama na začátku) 19 kg.  Teď lehce navyšujeme pestrost stravy tak, abychom vyhráli i „válku" a udrželi si váhu. Nechceme, aby nám „JOJO efekt" znehodnotil pár měsíců snahy,odhodlání udělat něco pro svá těla. Zatím se nám to daří, ženě váha kolísá mezi 65 – 66 kg, já se pohybuji na váze 85 – 87 kg. Foto budiž důkazem, že při dodržení pokynů, které pan MUDr. Leoš Středa rozepsal, se dá opravdu bezbolestně zhubnout.
Děkuji nejen panu doktorovi, ale i okolí za počáteční výsměch, kritiku, ale i motivaci a povzbuzení. Teď mě už většina prosí, ať už nehubnu:-). Zkrátka to už nepotřebuju. Velké poděkování patří taky Orlickému deníku za soutěž, ve které nejde ani tak o ceny, ale o super nápad pro x lidí, jak bojovat s obezitou, kterou vidíme na každém kroku.
S pozdravem Olda Ezr
Ezrovi.Ezrovi.

Nezbývá než dodat, že iniciátory projektu výsledky i poděkování Oldy Ezra těší. Stejně tak i skutečnost, se se do hubnutí zapojilo hodně přes dvě stovky lidí, kterým není  jedno jak vypadají a chtějí s tím něco dělat. A čím víc informací o úspěších lidí bojujících s obezitou budeme moci zveřejnit, tím větší naše radost bude. Takže hubněme společně, čím víc nás bude, tím lépe se nám bude s kily bojovat!