Poliklinika Česká Třebová.

Nadváha.cz

I když v létě se dieta drží často špatně, protože lákadel je mnoho. Nakonec i protagonistům celé soutěže se přes léto daří obtížněji.

Vyhlašovatelé, upevněte morálku

Šéfredaktor Karel Pokorný  přibral kilo a zmizel na dovolenou. To kilo přibral ale až poté, co nejprve 9 kilogramů shodil, takže to není trestuhodné přibrání na váze. Každý, kdo shodí, musí počítat s tím, že na konci redukční kúry aspoň kilo či dvě přibere. Je důležité ohlídat si, aby to nebylo víc. Jo jo efekt je přirozený důsledek každé redukční diety a je nutné ho přemoci.

Paní starostka Mgr. Stanislava Švarcová také přibrala skoro kilo, ale u ní to není přirozený důsledek ukončení redukční kúry. Zkrátka hřešila (dietně) a teď ji čeká upevnění a zpřísnění diety, aby hubnutí pokračovalo. Vše-
obecně je ale odezva na její zeštíhlenou postavu kvitována pozitivně.

MUDr. Leoš Středa je jako na houpačce. Střídavě kilo dolů-kilo nahoru.  Chystá se ale pracovně do Asie, kde je teď ošklivo. Když je u nás krásné léto, v Thajsku a na Filipínách prší a naopak největší vedra jsou tam tehdy, když u nás mrzne. Tedy na Vánoce a přes Nový rok.

Čtenáři, zveřejněte své příběhy

Lada Sitová v ordinaci u doktora Leoše Středy.
Jako paní Lada Sitová, která s Orlickým deníkem a doktorem Středou hubne od počátku a jejíž článek  „Rozhodlo se v dubnu, že letos snad zhubnu" byl první čtenářskou zpovědí. Dnes má paní Sitová o 10 kilo méně. Fotky z jejích návštěv v ordinaci v poliklinice Dopravního zdravotnictví dokládají, že  štíhlejší postava jí sluší. A navíc má druhý díl svého vyprávění.