Naši milí předplatitele Deníku, každý pátek vám budeme přinášet informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.
Více na www.mojepredplatne.cz . Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.
Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.
Chcete-li zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka:

Pardubický deník
Nabízí poukázku na slevu 100 Kč z celkové konzumace v bistru Tutti Pazzi v Pardubicích, Zámecké ulici. Bistro nabízí denní menu z čerstvých surovin, poctivé husté polévky. Pravé italské tiramisu z mascarpone, muffiny, italská vína, čerstvé sendviče Panini. Registrovaní předplatitelé si mohou poukázku objednat na www.abobonus.cz nebo na tel.: 602 194 004.

Hradecký deník
Nabízí ZDARMA vstupenky na na koncert Modrá hvězda vánoc, který se koná 18. prosince 2014 od 19.00 hodin ve velkém sále Adalbertina. Vstupenky si vyměníte za vytištěnou poukázku v redakci Hradeckého deníku. Bližší informace na tel. 724 482 852.

Náchodský deník
Nabízí ZDARMA vstupenky na předvánoční koncert AVE MARIA, vystoupí operní pěvkyně Ema Hubáčková, klavírní virtuos Vladimír Župan a přední představitel české varhanní školy Václav Urban, koncert se koná v Novém Městě nad Metují v kostele Nejsvětější Trojice v sobotu 13. 12. 2014 od 17.00 hodin. Bližší info získáte na telefonním čísle: 602 139 105

Rychnovský deník
Nabízí ZDARMA vstupenku na výstavu z názvem "BETLÉMY Z KRAJE ORLICKÝCH HOR s cestou za betlémy do pohádky". Místo konání výstavy -Velký sál společenského centra v Rychnově nad Kněžnou od 5. 12. do 28. 12. 2014. Bližší informace o vstupenkách získáte na telefonním čísle: 602 177 209

Jičínský deník
Nabízí pro své předplatitele Hořické trubičky. Poukázku si vytiskněte z věrnostního programu ABOBONUS více na www.mojepredplatne.cz.
Nabízí pro své předplatitele originální keramické výrobky z dílny Stacionáře Kamarád v Jičíně. Bližší informace k nabídkám získáte na telefonu 602 489 213.

Svitavský deník
Nabízí poukázku na 2 vstupenky na koncert AVE MARIA – VÁNOCE 2014. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 11. prosince v 19:00 hodin v kostele Povýšení sv. kříže v Litomyšli.
Zazní nejkrásnější mariánská díla, skladby a árie českého a světového repertoáru. Vystoupí operní pěvkyně Eva Hubáčková, klavírní virtuos a hudební skladatel Vladimír Župan a přední představitel české varhaní školy Václav Urban.
Více informací o vstupenkách na tel.: 724 796 982, 461 530 134 nebo emailu: lenka.mullerova@denik.cz

Zážitek
Dvakrát vstupenka na Koncert AVE MARIA- stříbrná neděle 15. 12. 2014 od 18.00 hodin – katedrála sv. Ducha Hradec Králové. V průběhu slavnostního koncertu se posluchači octnou a strhujícím světě hudby a uslyší sugestivní a mistrovská a nejslavnější díla.
Zazní i skladby v úpravách hudebního skladatele a klavírního virtuosa Vladimíra Župana. Umělecký zážitek je umocněn zpěvem krásných arií a skladeb v podání operní pěvkyně Emy Hubáčkové. Zážitek si mohou objednat celotýdenní předplatitelé zaregistrovaní ve věrnostním programu ABOBONUS na www.mojepredplatne.cz

Regionální dárky
Připravili jsme pro vás nové dárkové balíčky: pro šikovné maminky či babičky, pro hokejové fandy, nové tituly knih z OMEGA, romány, knihy pro děti, mládež, CD a DVD Pavel Šporcl a další. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci