Po vánoční a novoroční přestávce chceme v otiskování fotografií tříd nejmenších školáků pokračovat. Dnes čtenáře našich novin zdraví žáci tříd I. A a I. B Základní školy a Mateřské školy Červená Voda.

Zájem ze strany škol redakci velmi příjemně překvapil, nutno ale přiznat, že i trochu zaskočil. Není zřejmě v našich silách navštívit s fotografem úplně všechny školy, které náš projekt zaujal a chtějí se do něho zapojit. Samozřejmě chceme a budeme dál školy objíždět, přivítáme ale, pokud nám některé školy vyjdou vstříc tím, že dokáží své nejmenší školáky zvěčnit „vlastními silami" a fotografie redakci pošlou na mail karel.pokorny@denik.cz . Některé školy to tak již učinily, je to i případ dnešních fotografií školáků z Červené Vody. Děkujeme!

Zapojit se může každá škola! Pro některé ze „základek" může být zveřejnění snímku jejich první třídy i prvním krůčkem k užší spolupráci s Orlickým deníkem. Některé ze škol s redakcí už spolupracují dlouhodobě a využívají tak možnost prezentovat své činnosti a aktivity. Jiné to ještě nezkusily, ovšem nic jim nebrání. Prostě: zapojit se může každá škola!

Těšíme se na spolupráci! Redakce Orlického deníku

I. B Červená Voda

I.B Červená Voda

I. A a I. B z Červené Vody