Pondělí 10. prosince
Redakce Orlického deníku se přestěhovala z České Třebové do Ústí nad Orlicí, nyní působí v ulici T. G. Masaryka v prostorách bývalého Boutique Ariane.
Úterý 11. prosince
Policista resuscitací zachránil život sedmadvacetiletému muži, který chtěl na Lanškrounsku spáchat sebevraždu.
Středa 12. prosince
V rámci projektu Česko zpívá koledy s regionálním Deníkem a Rádiem Impuls si lidé zazpívali koledy poprvé i na Orlickoústecku: v Lanškrouně, Českých Heřmanicích, Lukavici a v Mladkově. Celkem jich bylo víc než pět set.
Čtvrtek 13. prosince
Jak informoval Orlický deník, v České Třebové zastupitelé po bouřlivější diskuzi schválili vyhlášku, která navyšuje poplatek za likvidaci a svoz odpadu ze 480 na 588 korun.
Pátek 14. prosince
V Králíkách vznikne takzvaný sociální podnik, který zaměstná lidi bez práce při třídění odpadů. Jeho založení schválili zastupitelé města.
Sobota 15. prosince
Choceňský útulek Mňau SOS se zapojil do internetové akce „Strom splněných kočičích přání", která má za cíl podpořit organizace pečující o opuštěné kočky. Potrvá do Tří králů.
Neděle 16. prosince
Na třetí adventní neděli byl v Lanškrouně připraven živý betlém na motivy Lanškrounského betlému osobností Bedřicha Šilara. Ten nyní vystavuje zdejší městské muzeum.