Warm-up festivalu Bukovka
31. července od 16 hodin, koupaliště Jablonné nad Orlicí

Bukovka fest v Červené Vodě se sice koná až za dva týdny, kdo se na něj ale chce naladit, může dorazit už dnes na jablonské koupaliště. Znít bude hudba akustická i elektronická. Půjde především o hudební barevnost, od akustického indie pop-rocku, přes progresivní elektroniku až po taneční housíky a živé hip-hopové vystoupení v podání Aport Support – Páji Michalovičové, Subsist a saxofonisty Matěje Baláše. Vstupné je zdarma.

Tábořiště rozezní osmý Cakle fest
2. – 3. srpna, Tábořiště Cakle Ústí nad Orlicí

Páteční electro stage a sobotní rocková stage, to jsou dva dny osmého ročníku Open Air festivalu Cakle, který se koná už tento týden ve vodáckém tábořišti na okraji Ústí nad Orlicí. Smyslem akce je podpora Orlickoústeckého stacionáře. Začíná se v pátek v 16 hodin, v sobotu ve 14 hodin a vystoupí tu řada kapel. V pátek například Concrete Safari, Mulli či Kapitán Kůň, v sobotu Vokno, Impro, Wehement či Taipan. Připraven je bohatý doprovodný program, vstup je zdarma.

Acrobatic Night Show na Stezce
3. srpna od 18 hodin, Stezka v oblacích, Dolní Morava

Stezka v oblacích ožije Acrobatic Night Show, tentokrát v retro stylu aneb Pomáda v oblacích. Muzikálová akrobatická night show začíná v 21 hodin, doprovodný program ale odstartuje už úderem 18. hodiny, připraveno bude taneční vystoupení ve stylu filmu Pomáda, hairstyling, airbrush, malování na obličej a další zábava pro celou rodinu. Vstupné lze pořídit výhodněji v předprodeji, na místě dospělý zaplatí 650 korun, děti 370 korun a rodinné vstupné je 1490 korun.