V Letohradě bude opět strašit
26. července od 20.15 hodin, park a zámek Letohrad

V Letohradě se letos podruhé probudí strašidla. Kulturní centrum pořádá tradičně ve čtyřech prázdninových pátcích Noční strašidelné prohlídky. V každém termínu jich je šest, začíná se v 20.15 hodin, startuje se po čtvrt hodině a v parku ožije vodník, mořská panna, kostlivec či čarodějnice. Na prohlídku je nutné se předem objednat.

Choceň rozezní NaFest
26. července od 17 hodin, Ul. Pardubická, Choceň

V Chocni se koná NaFest. V prostorách „staré mlékárny“ vystoupí kapely Sebastian, Morčata na útěku, Echonaut, Věc Makropulos, Vokno či Plazma rock. Levnější lístky v předprodeji jsou minulostí, návštěvníci na místě za vstup zaplatí 200 korun.

Rock Sport Párty v Klášterci
27. července od 9 hodin, fotbalové hřiště Klášterec n. O.

Osmý ročník Rock Sport Párty se v Klášterci nad Orlicí na fotbalovém hřišti uskuteční v sobotu 27. července. Letošní program je opravdu nabitý, začíná se od 9 hodin sportovními aktivitami (turnaj v kopané, 3D fitness challenge, pěnová koupel, Footbag & Freestyle a další). Od 17 hodin na minifestiválku vystoupí místní kapela InFlus, punkoví Vision Days, dance – metaloví Denoi, metalcoroví X-Core, legendární Prague Conspiracy a rock´n´rolloví The 6 Fireballs.